تمجید سرمربی برایتون از جهانبخش؛ علیرضا در تمرینات فوق‌العاده است

به گزارش مدال،گراهام پاتر سرمربی تیم فوتبال برایتون پس از درخشش بازیکن ایرانی خود به تمجید از وی پرداخت ......

به گزارش مدال، گراهام پاتر سرمربی تیم فوتبال برایتون پس از درخشش بازیکن ایرانی خود به تمجید از وی پرداخت.

وی گفت: علیرضا واقعا در تمرینات خوب کار می‌کند و من صحبت‌هایی در تمرینات با او داشته‌ام و به او گفته‌ام که باید صبور باشد. او رفتار کاملا حرفه‌ای در تمرین داشته و او در تمرینات واقعا خوب کار کرده است.

پاتر عنوان کرد: برای جهانبخش بسیار خوشحالم که توانست در پیروزی ما مقابل حریف گلزنی کند و نقشی مهم در کسب 3 امتیاز برای تیم داشت. او علاوه بر گلزنی خط دفاعی تیم حریف را بر هم ریخت و بازی بدون توپ خوبی هم از خود به نمایش گذاشت. این یک عملکرد خوب از سوی جهانبخش بود.

سرمربی برایتون درباره شادمانی احساسی جهانبخش عنوان کرد: او می‌خواست همه چیز به خوبی پیش برود و این اتفاق برای او رخ داد و توانست گلزنی کند. علیرضا مدت زمان زیادی نتوانسته بود گلزنی کند و پس از مدت‌ها توانست دروازه حریف را باز کند. لحظه خاصی برای او در ورزشگاه به وجود آمد و تماشاگران هم از این گل بسیار خوشحال شدند و به حمایت از وی پرداختند.

قابل ذکر است که در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، برایتون در ورزشگاه خانگی خود میزبان بورنموث بود و به پیروزی 2 بر صفر رسید.

گل‌های این بازی را علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی در دقیقه 3  و موی 79 به ثمر رساندند. 

این اولین گل مهاجم ایرانی در لیگ برتر انگلیس بود و وی موفق شد سریع ترین گل تاریخ برایتون را وارد دروازه حریف کند.

اخبار مرتبط:

واکنش جهانبخش به گلزنی برای برایتون

تگ ها


جهانبخش برایتون علیرضا جهانبخش گریه علیرضا جهانبخش گل جهانبخش گل علیرضا جهانبخش گلزنی جهانبخش سرمربی برایتون اخبار لژیونر های فوتبال ایران فوتبال