تمجید سرمربی لیورپول از چلسی در آستانه حساس‌ترین بازی هفته ششم

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در آستانه دیدار حساس برابر چلسی به تمجید از حریف پرداخت و اعلام کرد که آبی‌های لندن تحت هدایت لمپارد، او را یاد تیم سابق خود می‌اندازد....

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در آستانه دیدار حساس برابر چلسی به تمجید از حریف پرداخت و اعلام کرد که آبی‌های لندن تحت هدایت لمپارد، او را یاد تیم سابق خود می‌اندازد.

به گزارش مدال؛ در حساس‌ترین بازی هفته ششم لیگ برتر انگلیس، تیم‌های لیورپول و چلسی به مصاف هم خواهند رفت. در آستانه این بازی حساس «یورگن کلوپ» سرمربی سرخ‌پوشان مرسی‌ساید که تیمش اکنون با 5 امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی در صدر جدول ایستاده، به تمجید از تیم تحت رهبری «فرانک لمپارد» پرداخت.

سرمربی آلمانی در گفتگو با «میرر» در این خصوص گفت: «لمپارد تیم بسیار خود و جوانی را ساخته، تیمی با انگیزه و سرشار از پتانسیل. این تیم من را یاد دورتموند جوانِ خودم می‌اندازد، تیمی که ستاره‌های فراوانی را به جهان فوتبال معرفی کرد. بازی با چنین تیمی قطعاً بسیار سخت خواهد بود چرا که شما با تیمی با انگیزه طرف هستید که نمی‌توانید تفکرات‌شان را پیشبینی کنید. به فرانکی بابت ساخت چنین تیم پراستعدادی تبریک می‌گویم.»

بیشتر بخوانید:

فن‌دایک: شکست برابر ناپولی نگران‌کننده نیست

 

تگ ها


یورگن کلوپ فرانک لمپارد لیورپول سرخپوشان مرسی‌ساید چلسی آبی های لندن چلسی لیورپول فوتبال جهان لیورپول فوتبال