تمجید فوق‌العاده رونالدو از مسی؛ شاید بعدا با مسی شام بخورم/ویدیو

کریس رونالدو مهاجم پرتغالی یوونتوس در مراسم برترین‌های فصل فیفا به تمجید از لیونل مسی ستاره بارسلونا پرداخت و از او به عنوان یک رقیب قوی یاد کرد....

هر چند جایزه مرد سال فوتبال اروپا، با حضور مسی و رونالدو در مراسم روز پنج شنبه، به فن دایک رسید و دست این دو ستاره از رسیدن به یک عنوان دیگر بازماند ولی این چیزی از دستاوردهای فوق العاده مسی و رونالدو کم نمی کند. رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس در مصاحبه اش در جریان مراسم معرفی بهترین ها و همینطور قرعه کشی لیگ قهرمانان گفت:

«برای 15 سال است که من و مسی این صحنه را با هم در اختیار داریم. نمی دانم آیا بار دیگر چنین اتفاقی در فوتبال رقم می خورد که دو بازیکن در یک مقطع زمانی با هم چنین رقابت کنند. می دانید که کار سختی است. و البته که ما رابطه خوبی هم داریم هنوز در کنار هم شام نخورده ایم ولی امیدوارم در آینده این اتفاق بیفتد.»

«البته که دلم برای اسپانیا تنگ شده است، ما 15 سال است که با هم رقابت داریم که اتفاق خوبی است، من مسی را به جلو هل داده ام و او هم من را. قرار گرفتن در تاریخچه فوتبال اتفاق خیلی خوبی است، من در تاریخ فوتبال زنده هستم، همانطور که نام مسی نیز زنده است.»

بیشتر ببینید:

واکنش جالب کریس رونالدو به دریافت جایزه مسی/ ویدیو

تگ ها


تمجید رونالدو از مسی رونالدو و مسی رونالدو مسی ویدیو ویدئو