تمجید مالک یونایتد از رونالدو در دانشگاه آمریکایی

آورام گلیزر، مالک منچستریونایتد، در یک سخنرانی به تمجید از سختکوشی کریستیانو رونالدو پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، گلیزر که به همراه جیل، همسرش، جز خیرین اصلی و مهم دانشگاه تولین به حساب می‌آیند، در سخنرانی برای تیم فوتبال این دانشگاه حضور پیدا کردند.

او در این سخنرانی روحیه و اخلاق کاری رونالدو را تحسین کرد، هرچند در اقدامی جالب که مورد توجه کاربرای شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته، سن این بازیکن پرتغالی را اشتباه مطرح کرد.

گلیزر مدعی شده بود که رونالدو در سن ۱۶ سالگی برای اولین بار در اولدترافورد توپ زده، این در حالی است که او اولین بار در سن ۱۸ سالگی به منچستریونایتد ملحق شده است.

او در این سخنرانی گفت:« او وقتی به ما پیوست که ۱۶ سال داشت. او از همان روزی که منچستریونایتد ملحق شد، اولین کسی بود که در تمرینات حاضر می‌شد و آخرین کسی بود که زمین تمرین را ترک می‌کرد. بنابراین ورزشکاران بزرگ با همین ویژگی به دنیا نمی‌آیند، آنها به سختی تلاش می‌کنند و با تمام وجود به زمین می‌روند تا بهترین عملکردشان را به نمایش بگذارند. شما باید بیشترین تمرکز ممکن را داشته باشید تا به آن چیزی که می‌توانید دست پیدا کنید.»

متن سخنرانی انجام شده توسط آورام گلیزر در حساب رسمی تیم فوتبال دانشگاه تولین منتشر شد اما کمی بعد از روی این صفحه پاک شد.

بسیاری از هواداران یونایتد در سال‌های اخیر از مدیریت گلیزرها ناراضی بودند و معتقد هستند  که این باشگاه به دلیل تصمیمات اشتباه این خانواده آمریکایی است که در چند فصل اخیر از رقبای خود عقب افتاده است.

یونایتد پس از فصل ۱۳-۲۰۱۲ تا به حال موفق به فتح لیگ برتر نشده و آخرین بار نیز در فصل ۰۸-۲۰۰۷ جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر برده است.

تگ ها


کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد