تمجید نیمار از راموس؛ ستاره برزیلی در راه رئال مادرید؟

نیمار جونیور ستاره برزیلی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در حالی که شایعات زیادی پیرامون احتمال پیوستنش به رئال مادرید وجود دارد، از سرخیو راموس کاپیتان کهکشانی‌ها تمجید کرد....

به گزارش مدال؛ «نیمار جونیور» ستاره برزیلی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در آستانه بازگشت به فوتبال اسپانیا در مصاحبه‌ای از «سرخیو راموس» به عنوان سرسخت‌ترین مدافعی که تاکنون روبه‌رویش بازی کرده، نام برد و به تمجید از او پرداخت. این در حالی‌ست که از روز گذشته شایعات بسیار زیادی مبنی بر انتقال او به باشگاه رئال‌مادرید شنیده می‌شود.

نیمار با تحسین توانایی‌های راموس در مصاحبه با یک نشریه آمریکایی گفت: «بهترین بازیکنی که روبه‌رویش بازی کرده‌ام؟ قطعاً سرخیو راموس! او یک مدافع وسط بزرگ است که خیلی راحت هم گلزنی می‌کند. بازی برابر او واقعاً دشوار است.»

در این بین برخی معتقدند که ستاره برزیلی در نهایت به بارسلونا باز خواهد گشت اما «لئوناردو» مدیر فنی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در گفتگو با «اسکای اسپورتس» با رد این شایعه گفت: «برای نیمار هیچ پیشنهاد جدی از سوی بارسلونا دریافت نکرده‌ایم. او با ما قرارداد دارد و بازیکن ما است. تکرار می‌کنم اوضاع او مانند ده روز گذشته است و هیچ تغییری نکرده.»

بیشتر بخوانید:

معاوضه بزرگ رئال و PSG؛ بمب نقل‌وانتقالات در مادرید منفجر می‌شود؟

تگ ها


اخبار نیمار بازگشت نیمار به بارسلونا نیمار رئال مادرید پاری سن ژرمن کهکشانی‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior سرخیو راموس پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال