تمجید والورده از دمبله و نمایش تیمش در سوپرجام اسپانیا

گلزنی عثمان دمبله در سوپرکاپ اسپانیا باعث شد تا والورده زبان به تحسین او بگشاید ......

گلزنی عثمان دمبله در سوپرکاپ اسپانیا باعث شد تا والورده زبان به تحسین او بگشاید.

 به گزارش مدال، والورده که از نمایش دمبله بسیار راضی بود، بعد از گلزنی او که به کسب جام توسط بارسا کمک کرد، از او تمجید کرد. گلی که 12 دقیقه مانده به اتمام کار باعث شد تا بارسا این بازی را ببرد. دمبله که سال گذشته کار خود را در بارسا با مصدومیت کهنه اش از دوران حضور در دورتموند آغاز کرده بود تا امروز نمایش های چندان موفقی در جمع کاتالان ها نداشت.

والورده می گوید: من نمی دانم او برای نمایش خوب نیاز به حضور همچین سطح از بازی ها دارد یا خیر. او برای ما بازی می کند و از او انتظارات زیادی داریم. برای ما گل زد و من از این مسئله بسیار خوشحالم.او در حال پیشرفت است.

در بایز شب گذشته ابتدا در دقیقه 9 سویا با گل سارابیا در دقیقه 9 جلو افتاد اما پیک در انتهای نیمه اول بازی را به تساوی کشاند. در اواخر بازی نیز دمبله قبل از واکنش استثنایی ترشتگن روی صحنه پنالتی سویا و مهار آن گل برتری بارسا را به ثمر رساندن تا این تم برنده بازی شود.

والورده می گوید: ما می دانستیم شرایط این بازی متفاوت است. در ابتدا عقب افتادیم اما به خوبی به بازی برگشتیم. بازیکنان زیادی اخیرا به ما اضافه شده اند و فرصت زیادی برای هماهنگ شدن نداشتند اما بعد از چند دقیقه نمایش نامناسب رفته رفته بهتر شدیم. بردن همیشه خوب است و اجازه می دهد تا با دید مثبتی به ادامه فصل نگاه کرد.

تگ ها


بارسلونا لالیگا فوتبال