تمجید پوگبا از مدافع جدید یونایتد؛ او یک هیولاست

پل پوگبا ستاره فرانسوی یونایتد، هری مگوایر مدافع جدید این تیم را یک هیولا در خط دفاع شیاطین سرخ خطاب کرده است...

پل پوگبا ستاره فرانسوی یونایتد، هری مگوایر مدافع جدید این تیم را یک هیولا در خط دفاع شیاطین سرخ خطاب کرده است

به گزارش مدال، منچستریونایتد روز گذشته در اولین هفته از لیگ برتر انگلیس موفق شد با 4 گل بر چلسی غلبه کند. این اولین بازی رسمی هری مگوایر برای شیاطین سرخ نیز بود. با حضور گران‌ترین مدافع دنیا که چندی پیش با 80 میلیون یورو پیراهن یونایتد را به تن کرد، این تیم توانست یک کلین شیت به یادماندنی را نیز به ثبت برساند.

بهترین شروع برای شیاطین سرخ و مگوایر که موجی از امیدواری را در میان هواداران شان ایجاد کرد.

پل پوگبا که پس از شایعات بسیار سرانجام در منچستر ماندنی شد، در پایان بازی به تمجید از مگوایر پرداخت و گفت: "او را هیولا صدا می زنم. صادقانه بگویم که عملکرد هری من را تاحت تاثیر قرار داد. او در تمرینات هم خیلی سریع خودش را با تیم وفق داد. ما در مورد کنترل خط دفاع باهم حرف می‌زنیم و باید بگویم که او درک بالایی از فوتبال دارد و با ویکتور لیندلوف در دفاع به درک خوبی از یکدیگر رسیده‌اند."

پوگبا ادامه داد: "بازی با چلسی یک شروع بسیار خوب برای همه تیم بود. در نیمه اول شروع خوبی نداشتیم ولی به تدریج کنترل بازی را در دست گرفتیم و هم در موقعیت ها و هم در مالکیت توپ برتر از حریف بودیم اما در نیمه دوم بهتر هم کار کردیم و به گل های بیشتری رسیدیم. تغییراتی که در نیمه دوم داشتیم، کمک کرد تا کاملا بر حریف مسلط شویم و از هر نظر بهتر کار کردیم. روی پنالتی که منجر به گل اول شد، کمی خوش شانس بودیم و خوشحالم که با وجود شروع بد، در نهایت بازی را به بهترین شکل تمام کردیم. از نمایش مان رضایت کامل داریم."

اخبار مرتبط:

لمپارد: اختلاف ما با یونایتد 4 گل نبود

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره فرانسوی پل پوگبا هری مگوایر چلسی منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال