تمجید کارلتو از رونالدو

کارلو آنچلوتی نقش رونالدو در یوونتوس را بسیار مهم می داند و به تمجید از او پرداخت....

به گزارش مدال، تنها چند هفته بعد از جدایی از ناپولی، کارلو آنچلوتی دوباره به لیگ برتر انگلیس بازگشت و این بار هدایت اورتون را در دست گرفت. سرمربی باتجربه ایتالیایی معتقد است در دراز مدت می تواند هدف اورتون رسیدن به لیگ قهرمانان باشد. هدفی که با توجه به تعدد تیم های مدعی در لیگ برتر دشوار به نظر می رسد.

پس از گذشت نزدیک به دو ماه تافی ها روند خوبی را طی می کنند و حالا یکی از مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان محسوب می شوند.

کارلتو در گفت‌وگو با "رادیو آنکیو ایتالیا" گفت:« همه چیز در اورتون به خوبی پیش می‌رود و نیازی به بازسازی و احیای این تیم نداشتم. در ناپولی هم مشکلی نداشتم. در فوتبال بر اساس نتایج قضاوت می‌شوید و جدایی من از ناپولی بر اساس توافقی دوجانبه بود که به نظرم تصمیم درستی بود. من حالا وضعیت بهتری دارم و ناپولی هم حالا بهتر شده است. نمی‌خواهم بیشتر از این درباره دوره حضورم در ناپولی صحبت کنم.»

آنجلوتی در ادامه گفت:« لیورپول که تاکنون فصل فوق‌العاده‌ای داشته و تمامی بازی‌هایش را به غیر از یک بازی برده، در لیگ برتر رقیبی ندارد اما خوشحالم که در ایتالیا درباره هر احتمالی در سری آ صحبت می‌شود. هنوز نبردهای بزرگی باقی مانده و چند تیم برای قهرمانی می‌جنگند. به نظرم یوونتوس کاستی‌هایی دارد، این در حالی است که اینتر سرمایه‌گذاری زیادی کرده و لاتزیو هم عالی کار می‌کند.»

کارلتو در مورد سرمربی یوونتوس گفت:« ساری دارد کارش را انجام می‌دهد و تیمش در صدر جدول رده‌بندی سری آ است و کارشان را در لیگ قهرمانان اروپا هم از سر خواهند گرفت که البته کار سختی برای مدعی اصلی قهرمانی بودن دارند. به نظرم سخت است که درخواست بیشتری از مائوریتزیو داشت.»

یوونتوس بدون رونالدو:« ما در مورد پدیده‌ای صحبت می‌کنیم که در هر بازی گلزنی می‌کند. رونالدو برای تیم و برای سرمربی، بازیکنی مهم و حیاتی است. وقتی بازی را با کریستیانو شروع می‌کنید، یک گل از حریف پیش هستید.»

بیشتر بخوانید:
رسوایی بزرگ و باورنکردنی در بارسلونا!
خبر خوب برای PSG؛ نیمار به بازی با دورتموند می‌رسد 

تگ ها


کریستیانو رونالدو مائوریسیو ساری اورتون کارلو آنچلوتی فوتبال جهان کریستیانو رونالدو کارلو آنچلوتی اورتون یوونتوس لیگ برتر سری آ فوتبال