تمجید کنفدراسیون فوتبال آسیا از کاپیتان تیم امید

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از امید نورافکن بازیکن تیم فوتبال سپاهان و کاپیتان تیم امید به عنوان یکی از بهترین بازیکنان حاضر در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا نام برد...

به گزارش مدال، در آستانه آغاز مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) به معرفی بهترین بازیکنان تیم‌های هر یک از گروه‌های این رقابت‌ها پرداخته و به بازیکنان با استعداد فوتبال تیم امید کشورمان در گروه سوم رقابت‌ها نیز اشاره کرده است.
AFC امید نورافکن هافبک تیم امید ایران و سپاهان را زیر ذره‌بین قرار داده و با معرفی او به عنوان یکی از تنها دو بازیکن گروه که دارای تجربه حضور در فوتبال اروپا هستند، درباره این بازیکن نوشت: امید نورافکن که در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال تایلند کاپیتان تیم ایران بود، از ماه دسامبر سال 2015 که با 18 سال سن به عضویت باشگاه استقلال درآمد و به جوان‌ترین بازیکن تاریخ این تیم تبدیل شد، به عنوان بازیکنی استعداد‌های معرفی شد.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه می‌نویسد: از آن زمان، او برای تیم‌ شارلوای بلژیک را هم تجربه کرده اما بازگشتش به ایران برای بازی در سپاهان به عنوان بازیکن قرضی در سال 2019 موفقیت‌های تازه‌ای به همراه داشت. فرمانده تیم امید ایران که معمولاً جلوی خط دفاعی بازی می‌کند، آمده تا به ایران کمک کند بهترین دستاوردش در این رقابت‌ها که صعود به مرحله یک چهارم نهایی بوده را ارتقا دهد.

بیشتر بخوانید:

اعلام لیست نهایی تیم امید؛ غیبت دلفی به دلیل مصدومیت

تگ ها


تیم امید فوتبال ایران حمید استیلی امید نورافکن کنفدراسیون فوتبال آسیا قهرمانی‌ــــ‌زیر‌ـــ‌۲۳‌ــــ‌سال‌ــــ‌آسیا سپاهان لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران امید نورافکن سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال