تمدید با فاتی؛ قصه جدایی مسی تکرار می‌شود؟

تمدید قرارداد آنسو فاتی تبدیل به یک معضل برای بارسلونا شده است. مدیر برنامه های فاتی تمایلی برای ادامه حضور این بازیکن در باشگاه کاتالان ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکشنبه گذشته آنسو فاتی پس از ۱۱ ماه به میادین بازگشت و در بازی برابر لوانته ۱۵ دقیقه فرصت بازی پیدا کرد. بازگشت او باشکوه هم بود چرا که دقیقه ۹۱ توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند. 

فاتی پس از ۴ جراحی مختلف روی زانویش و پشت سر گذاشتن روزهایی سخت به میادین برگشته و موجی از امیدواری را در میان هواداران بارسا ایجاد کرده است. او وارث پیراهن شماره ۱۰ لیونل مسی است و به او بسیار در بارسا دل بسته اند.

از قرارداد فاتی تنها یک سال دیگر باقیمانده و تمدید با او جزو اولویت های بارسلوناست. باشگاه اعتقاد دارد که در قرارداد فاتی بندی وجود دارد که اجازه می دهد یکجانبه آن را تا ۲۰۲۴ تمدید کند ولی ژرژ مندس ایجنت پرتغالی فاتی اعتقادی دیگر دارد و این مساله محل اختلاف است.

بارسلونا قصد ندارد با فاتی و مدیر برنامه هایش وارد جنگ شود و به همین دلیل سه هفته پیش پیشنهاد تمدیدی به او ارائه داده است.

مندس هنوز پاسخی به این پیشنهاد نداده در حالی که از سوی فاتی موظف است تا هر طور شده با باشگاه به توافق برسد. شایعاتی وجود دارد که مندس تمایل دارد تا فاتی را به لیگ برتر برده و سیتی نیز حاضر است مبلغی بالا برای او هزینه کند ولی هدف خود بازیکن ماندن در بارسا به هر قیمتی است. ارزش فاتی در بازار ۱۰۰ میلیون یورو است و در نهایت باید دید پایان این ماجرا به کجا خواهد رسید. 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال