تمدید برونو فرناندز با یونایتد؛ فعلا خیر!

برونو فرناندز، هافبک پرتغال منچستریونایتد برای تمدید قرارداد با این تیم فعلا صبر خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، حدود یک سال پیش و در چنین روزهایی بود که انتقال برونو فرناندز از اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد قطعی شد. اگرچه در ابتدا شایعات حول محور رفتن این بازیکن به برنابئو و توافق با رئال مادرید بود، اما در نهایت کهکشانی ها این انتقال را با جدیت پیگیری نکردند و برونو فرناندز با منچستریونایتد برای بستن قرارداد به توافق دست یافت.

اما برونو فرناندز در یک سال اخیر به قدری درخشان کرده که بسیاری او را بهترین بازیکن لیگ برتر در این مدت خطاب کرده اند. هافبک پرتغالی با زدن گل های فراوان و ارسال پاس گل های متعدد نقش مهمی در اوج گیری تیمش داشته و چهار بار نیز عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر از آن خود کرده است. همین درخشش مدیران یونایتد را مصمم به تمدید قرارداد برونو فرناندز کرده است، اما این بازیکن فعلا تمایلی به انجام این کار ندارد.

برونو فرناندز در حال حاضر در حال ارزیابی شرایط بوده و تا زمانی با لباس منچستریونایتد موفق به فتح یک جام معتبر نشود، قرارداد خود را با این تیم تمدید نخواهد کرد. در واقع ستارهپرتغالی می خواهد پرژه منچستریونایتد در سالهای پیش رو مورد ارزیابی قرار دهد و اگر قرار به حضور این تیم در جمع مدعیان نباشد، احتمال جدایی برونو فرناندز و عدم تمایل او به تمدید قرارداد وجود خواهد داشت.

تگ ها


برونو فرناندس منچستر یونایتد