تمدید رسمی قرارداد مدافع منچستریونایتد تا سال ۲۰۲۴

منچستریونایتد بعد از تمدید کردن قرارداد داوید دخیا، امروز هم قرارداد مدافع سوئدی خود را به مدت ۵ سال تمدید کرد...

به گزارش خبرنگار مدال، منچستریونایتد تحت هدایت اوله گونار سولسشر در حال ساختن نسل جدیدی در اولدترافورد است و تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی تیم می‌تواند نقش کلیدی در پیش‌برد این هدف داشته باشد. چند روز پیش بود که سرانجام پس از مدت‌ها گمانه‌زنی قرارداد داوید دخیا تا سال ۲۰۲۴ تمدید شد تا خیال شیاطین سرخ از درون دروازه راحت شود. حالا سولسشر که در تابستان گران‌ترین مدافع تاریخ، یعنی هری مگوایر را به خدمت گرفته بود، با تمدید قرارداد مدافع سوئدی خود، یعنی ویکتور لیندلوف، زوج خط دفاعی خود در سال‌های پیش رو را بیمه کرده است.

لیندلوف در سال ۲۰۱۷ از بنفیکای پرتغال به منچستریونایتد پیوست و در همین مدت ۷۴ بار برای شیاطین سرخ به میدان رفته است. او همچنین ۳۱ بار برای تیم ملی سوئد بازی کرده است. او بعد از تمدید قراردادش تا سال ۲۰۲۴ گفت:

"اینجا همیشه احساس می‌کنم که در خانه هستم. در این دو سال هم به عنوان یک فرد و هم به عنوان یک بازیکن پیشرفت زیادی داشته‌ام و از تمام کسانی که به من کمک کردند، ممنونم. من قصد دارم در یونایتد به تمام جام‌های ممکن دست یابم و خوشحالم که مدیران و هواداران باشگاه نیز اهداف بزرگی در سر دارند. من ایمان دارم که با نسل جوان باشگاه، ما موفقیت‌های بزرگی را در آینده تجربه خواهیم کرد."

سولسشر نیز در این مورد گفت:

"ویکتور یکی از بازیکنان مهم ماست. او همیشه انگیزه بالایی دارد و به ما کمک بسیاری می‌کند. خوشحالم که او در اینجا ماندنی شده و مطمئنم که در کنار او منچستریونایتد را به دوران اوج بازمی‌گردانیم."

اخبار مرتبط:

خیال شیاطین‌سرخ راحت شد؛ دخیا تمدید کرد

 

تگ ها


تمدید قرارداد مدافع سوئدی شیاطین سرخ اوله گونار سولسشر فوتبال جهان اولدترافورد ویکتور لیندلوف منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال