تمدید قرارداد ستاره های بارسلونا در ابهام!

پس از شیوع کرونا و بحران اقتصادی ناشی از آن، مذاکرات تمدید با ۶ بازیکن موثر این تیم در هاله ای از ابهام قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نقل از مارکا، باشگاه بارسلونا پیش از شیوع کرونا، تمدید با چند بازیکن خود را مدنظر قرار داده بود. با برخی مذاکرات خوبی نیز صورت گرفت ولی به یکباره همه چیز متوقف شد.

دو ماه پیش و با شیوع کرونا، تمامی رقابت های ورزشی در اسپانیا به حالات تعلیق در آمد و هنوز هم مشخص نیست که فوتبال در این کشور از سر گرفته خواهد شد یا خیر.

در چنین شرایطی باشگاه بارسلونا ترجیح داد تا مذاکرات تمدید با بازیکنانش را نیز به تعویق بیندازد.

اولین بازیکن، مارک آندره تراشتگن بود که گفت و گوهای مثبتی هم با سران باشگاه داشت اما روز گذشته تایید کرد که همه چیز متوقف شده است. او گفت که پس از شیوع کرونا به این نتیجه رسیدند که مسائل دیگر، در اولویت قرار دارند و فعلا بهتر است مذاکرات به تعویق بیفتد.

نلسون سمدو نیز شرایط مشابهی دارد. مدافع راست پرتغالی، پیشنهاد تمدید سه ساله را روی میز داشت اما مذاکرات با او نیز متوقف شد و این روزها بحث معاوضه اش با دیگر بازیکنان مدنظر باشگاه به گوش می رسد و گفته می شود که فصل بعد در بارسا ماندنی نخواهد بود.

لیونل مسی هم قراردادش در پایان فصل به اتمام می رسد ولی بند تمدید یک ساله او فعال خواهد شد و از این پس نیز قرارداد او سال به سال تمدید می شود. در واقع این نظر خود مسی بود که چنین بندی در قراردادش گنجانده شود. بارسلونا در تلاش است تا او را برای تمدید طولانی مدت متقاعد کند ولی فعلا مذاکراتی در کار نخواهد بود.

لوئیس سوارز، آرتورو ویدال و ایوان راکیتیچ نیز شرایطی مشابه دارند. هر سه تا ۲۰۲۱ قرارداد دارند اما تاکنون هیچ پیشنهادی از باشگاه برای تمدید دریافت نکرده اند. در این بین، بندی در قرارداد سوارز وجود دارد که اگر فصل پیش رو در بیش از ۶۰ درصد بازی های بارسا به میدان برود، قراردادش به شکل خودکار و به مدت یک سال تمدید خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

فیگو: بارسلونا قدر مرا ندانست

رد پیشنهاد بارسلونا؛ هافبک تاتنهام ماندنی است

 

 

تگ ها


نلسون سمدو لیونل مسی لوئیس سوارز آرتورو ویدال ایوان راکیتیچ مارک آندره ترشتگن بارسلونا فوتبال