تمدید قرارداد فده والورده با رئال مادرید

رسانه های مادریدی خبر از تمدید قراردادش ستاره اروگوئه ای رئال تاسال ۲۰۲۷ دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فدریکو والورده از جمله بهترین بازیکنان رئال مادرید طی یکی دو فصل گذشته بوده است. ستاره اروگوئه ای دو فصل پیش ابتدا توسط سانتیاگو سولاری به عنوان بازیکن اصلی به کار گرفته شد و و از همان ابتدا نشان داد که می تواند به مهره ای کلیدی و تاثیرگذار در ترکیب پرافتخارترین تیم اروپا تبدیل شود.

اما بعد از جدایی سانتیاگو سولاری از رئال مادرید و روی کار آمدن زین الدین زیدان نیز شرایط برای هافبک اروگوئه ای تغییر نکرد و او همچنان مهره‌ای قابل اعتماد در رئال باقی ماند. والورده حتی زیر نظر زین الدین زیدان بیشتر به بازی گرفته شد و به یک بازیکن ثابت و مهم در ترکیب تیم سرمربی فرانسوی تبدیل شد. ستاره ۲۳ ساله اروگوئه ای برای کارلو آنچلوتی سرمربی جدید رئال نیز یک مهره قابل اعتماد و مهم محسوب می شود.

رئال ۴ روز پیش قرارداد کریم بنزما را تمدید کرد و این بازیکن تا سال ۲۰۲۳ در تیم باقی خواهد ماند و امروز نوبت به فده والورده خواهد رسید.

طبق ادعای مارکا و آاس، والورده قراردادش را تا ۲۰۲۷ تمدید کرده که طولانی ترین مدت در میان دیگر بازیکنان رئال است. دستمزد او نیز افزایش پیدا کرده و به زودی این خبر توسط باشگاه نیز رسما اعلام خواهد شد.

والورده تا سال ۲۰۲۵ با رئال مادرید قرارداد داشت. این بازیکن در فصلی که گذشت عملکرد درخشانی داشته است و حتی مورد توجه بایرن مونیخ هم قرار گرفته بود.

تگ ها


فدریکو والورده فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال