تمدید قرارداد میلیچ در گروی اقدام مدیرعامل

با تایید هیات مدیره استقلال تمدید قرارداد هرویه میلیچ برعهده احمد مددی مدیرعامل باشگاه است....

به گزارش "ورزش سه"، هروویه میلیچ مدافع کروات استقلال در روزهایی که ایران را ترک کرده و به کشورش رفته بود، شرط بازگشت خود به ایران را تمدید قراردادش برای فصل آینده قرار داد.در آن مقطع مدیران استقلال قول حل مشکلات میلیچ و پرداخت مطالباتش را به این بازیکن داد و بعد از درخواست فرهاد مجیدی او قبول کرد به ایران برگردد و کارش را با استقلال از سر بگیرد.


با وجود جلساتی که میلیچ با مدیران استقلال داشته اما هنوز قرارداد این بازیکن برای فصل بعد تمدید نشده است. در این خصوص اما ظاهرا هیات مدیره موافقت خود را رسما اعلام کرده و همه چیز آماده انجام است.


حجت نظری، سخنگوی هیات مدیره استقلال در این خصوص بیان کرد: «این قصه خیلی طولانی شده و ما حق می‌دهیم که هواداران نگران باشند که چه اتفاقی رخ می‌دهد. ما ۲ بخش سیاست گذاری و اجرا در مجموعه باشگاه داریم که در یکی از جلسات سال ۹۹ هیات مدیره مصوب کرد که میلیچ به ایران برگردد. بعد از کش و قوس‌هایی آقای عبدیان مبلغ پیش پرداخت میلیچ را به باشگاه داد و هیات مدیره همه چیز را برای بستن قرارداد به سرانجام رسانده اما امیدوارم کارهای نهایی توسط آقای مددی انجام شود تا قرارداد این بازیکن را تمدید شده بدانیم.»

تگ ها


هروویه میلیچ استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال