تمدید قرارداد هروی تا پایان بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲

تصمیمات کمیته فنی در خصوص کادرفنی تیم های ملی مردان و زنان کاراته اعلام شد....

در این جلسه که بیش از ۴ ساعت به طول انجامید، علاوه بر رئیس فدراسیون کاراته، اعضای کمیته فنی، سید شهرام هروی و سمانه خوشقدم به عنوان سرمربیان تیم‌های ملی مردان و زنان ایران در بازی‌های المپیک نیز حضور داشتند و گزارشی از عملکرد خود را ارایه کردند.

پس از ارائه گزارش ازسوی سرمربیان، اعضای کمیته فنی به بیان نظرات خود درباره عملکرد کاراته‌کاهای ایران در بازی‌های المپیک پرداختند. اعضای کمیته فنی در این جلسه ضمن تقدیر از فدراسیون بابت در اختیار قرار دادن تمامی امکانات برای تیم ملی مردان و زنان ایران تصمیمات ذیل را اتخاذ کردند:

۱- با توجه به نتایج خوب تیم ملی مردان در بازی‌های المپیک، کمیته فنی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی مردان، اعلام کرد قرارداد هروی تا پایان بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲  هانگژو تمدید می‌شود.

۲- کمیته فنی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات  سمانه خوشقدم، پایان همکاری وی با تیم ملی بانوان را اعلام کرد.

۳- با تصمیم کمیته فنی مقرر گردید حداکثر ظرف مدت یک هفته با در نظر گرفتن تمام معیارهای فنی و اخلاقی، پیشنهادات خود را در خصوص کادرفنی جدید تیم ملی بانوان به رئیس فدراسیون ارائه کند.

۴- کمیته فنی خواستار ارائه برنامه از سوی کادرفنی تیم ملی مردان جهت برنامه ریزی منظم و مستمر برای بازی‌های جهانی ۲۰۲۱ امارات و بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو شد. همچنین این کمیته اعلام کرد به محض معرفی کادرفنی تیم ملی بانوان، آنها نیز باید برنامه خود را برای این دو رویداد مهم اعلام نمایند.  

۵- کمیته فنی تصمیم گرفت تا جلسه بعدی شاخص‌های مورد نظر را برای انتخاب اعضای کادرفنی تیم های ملی پایه اعلام کند.

تگ ها


کاراته