تمدید یکساله حمایت‌های وزارت نفت از آبادانی‌ها

مدیرعامل صنعت نفت آبادان اعلام کرد که با تصمیم مسئولان وزارت‌خانه، یکسال دیگر پروسه واگذاری امتیاز این باشگاه به تعویق افتاد....

به گزارش "ورزش سه" علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در گفتگو با "رادیو ایران" درباره جلسه سرنوشت‌ساز در وزارت نفت برای آینده این تیم گفت: عصر روز گذشته جلسه برگزار شد و آقای دکتر مختار و آقای دکتر محفوظی در این جلسه حضور داشتند و موافقت آقای وزیر را برای تیمداری در سال آینده گرفتند؛ تیم در لیگ بیستم تحت حمایت وزارت نفت است، حالا بحث مالی آن روشن نشده است اما تحت حمایت وزارتخانه خواهد بود.

وی افزود: قرار بود مالکیت باشگاه صنعت نفت واگذار شود و تغییر و تحولات اساسی صورت پذیرد اما با این جلسه، به مدت یکسال پروسه توقف شد تا همچنان این تیم تحت حمایت وزارت نفت باقی بماند؛ البته بعید است که من به عنوان مدیرعامل در فصل آینده حضور پیدا کنم، فکر می‌کنم طی سه چهار روز آینده موضوع مدیرعاملی مشخص خواهد شد.

عیسی زاده در واکنش به عدم تمایل‌اش برای ادامه همکاری در سمت مدیرعامل صنعت نفت گفت: مدت زمان حضور ما تمام شده است و انشالله نیروهای تازه‎نفس روی کار بیارند و کار را پیش ببرند.

مدیرعامل صنعت نفت آبادان درباره تقویت این تیم هم گفت: اطلاعی ندارم، چرا که زمان هیات مدیره ما تمام شده است و پس از ابلاغ جدید، هیات مدیره و مدیرعامل جدید مشخص خواهند شد و کارهای باشگاه را انجام می‌دهند؛ خودم درخواست دادم تا دیگر در رأس مدیریت باشگاه نباشم.

تگ ها


صنعت نفت آبادان