تمرینات اختصاصی مسعود شجاعی در تهران

کاپیتان تراکتور این روزها در تهران به طور اختصاصی تمرین می‌کند.کاپیتان تراکتور این روزها در تهران به طور اختصاصی تمرین می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مسعود شجاعی کاپیتان تراکتور و تیم ملی با وجود اینکه تمرینات تیمش از چند روز قبل شروع شده اما هنوز به تبریز نرفته و در تمرینات گروهی این تیم شرکت نمی‌کند. شجاعی که این روزها در تهران بسر می‌برد تمریناتش را به صورت اختصاصی انجام می‌دهد تا از نظر بدنی از فرم ایده آل خارج نشود.


مساله مهم درباره شجاعی علت نرفتنش به تبریز است. او هنوز حاضر نشده در تمرینات تراکتور حضور یابد. البته این بازیکن از قبل با محرومیتی چند جلسه ای مواجه شده بود، که حالا دو جلسه از آن محرومیت باقی مانده و هنوز کمیته استیناف فدراسیون فوتبال هم تصمیم نهایی اش را در این باره اتخاذ نکرده است.


اگر استیناف رای کمیته انضباطی درباره شجاعی را تایید کند، کاپیتان باتجربه تیم ملی دو بازی آینده تیمش را نیز از دست خواهد داد اما با وجود این موضوع به نظر نمی‌رسد دلیل نرفتن شجاعی به تبریز مساله محرومیت باشد. باید دید در آینده چه اتفاقاتی پیرامون مسعود شجاعی و باشگاه تراکتور رخ خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

تراکتور، رکورددار انجام تست کرونا در لیگ برتر

مهاجم تراکتور در الجزایر حبس شد!

 

 

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال