تمرینات خاص آلیسون برای موفقیت در لیگ برتر

یورگن کلوپ اعلام کرد تمرینات متفاوتی برای آلیسون در نظر گرفته شده است. او می گوید آلیسون تمرینات متفاوتی را انجام می دهد تا از ......

یورگن کلوپ اعلام کرد تمرینات متفاوتی برای آلیسون در نظر گرفته شده است. او می گوید آلیسون تمرینات متفاوتی را انجام می دهد تا از لحاظ بدنی خود را آماده لیگ کند.

آلیسون هفته گذشته اولین دیدار خود را مقابل وستهم انجام داد اما به ندرت توپی به سمت دروازه اش آمد. او امیدوار است در دیدار با کریستال پالاس محک جدی تری بخورد.اگرچه او به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان دنیا مطرح شده است اما به نظر می رسد به تجربه بیشتری برای دروازه بانی در لیگ جزیره داشته باشد.

مربی دروازه بان های لیوپول برای آماده سازی آلیسون تمرینات خاصی طراحی کرده است. او با استفاده از کیسه ها و آدمک های مخصوص بازی راگبی قصد دارد تا حصور مقابل مهاجمان و مدافعان و همچنین ارسال از کناره ها را شبیه سازی کند.

کلوپ در مصاحبه خود با تلگراف گفته است: این راگبی نیست. تمرینات اختصاصی برای دروازه بانان است. همه این کارها را انجام داده اند.کاریوس هم روزهای اول از این تمرینات استفاده می کرد و این تمرینات بسیار عادی است.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال