تمرینات خانگی السومة برای بازی با استقلال

مهاجم سوری الاهلی تمرینات خانگی خود را برای بازگشت سریع به رقابت ها و دیدار با استقلال آغاز کرد....

به گزارش "ورزش سه"، عمر السومة ستاره باتجربه و سوری تیم فوتبال الاهلی عربستان که خود را برای دو دیدار دوستانه مقابل بحرین و ایران آماده می کرد، در تمرینات آماده سازی تیم ملی سوریه دچار آسیب دیدگی شد و هر دو دیدار دوستانه تیم ملی کشورش را از دست داد.


السومة که پس از این مصدومیت مستقیما راهی جده شد، آزمایشات MRI را انجام داد که پس از آن، خالد محمود پزشک مصری معالج این بازیکن اعلام کرد که السومة نیاز دارد تا حداقل ۱۰ روز به استراحت بپردازد و پس از آن به تمرینات تیم اضافه شود.


به همین دلیل، این بازیکن بلافاصله تمرینات انفرادی خود را در منزل شخصی اش در جده آغاز کرد تا خود را برای دیدارهای بعدی الاهلی آماده کند.


روزنامه الریاضیة عربستان خبر داده است که قرار است السومة دو روز قبل از بازی با الرائد در هفته بیست و پنجم لیگ عربستان به تمرینات گروهی اضافه شود و کادرفنی این باشگاه تشخیص خواهند داد که این بازیکن مقابل الرائد از ابتدا به میدان برود یا به عنوان بازیکن جایگزین پای به زمین مسابقه بگذارد.


دیدار الاهلی و الرائد در تاریخ ۱۹ فروردین برگزار خواهد شد و با توجه به اینکه الریاضیة اعلام کرده است که این بازیکن دو روز پیش از برگزاری این بازی به تمرینات اضافه می شود، پس السومة مشکلی برای همراهی الاهلی جهت دیدار با استقلال در تاریخ ۲۶ فروردین نخواهد داشت.

تگ ها


عمر السومه الاهلی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال