تمرین اضافی برای ستاره های پرسپولیس

شاگردان یحیی گل محمدی امروز نیز تمرینات خود را برای تقابل با پدیده ادامه دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیسی ها که خود را برای دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل پدیده و بازپس گیری صدر جدول آماده می کنند، امروز نیز همچون روزهای گذشته از ساعت ۱۲ در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی تمرینات خود را برگزار کردند.


در این جلسه تمرینی ابتدا سرخپوشان زیر نظر مربی بدنساز خود یعنی مظاهر رحیم پور کارهای کششی و نرمشی را انجام داده و پس از دو های کوتاه به گرم کردن خود پرداختند تا سپس تمرینات تاکتیکی را زیر نظر کادرفنی انجام دهند.


پرسپولیسی ها سپس تمرینات اصلی را از سر گرفته و پس از حدود ۷۰ دقیقه تمرین که شامل پاس کاری های کوتاه، ترکیبی و تحت فشار بود، به فوتبال درون تیمی پرداختند.


در این جلسه تمرینی به جز بازیکنان ملی پوش، سایر نفرات در اختیار کادرفنی قرار داشتند که پس از پایان تمرین، چند بازیکن از جمله؛ شهریار مغانلو، مهدی ترابی، امید عالیشاه و مهدی مهدی‌خانی به همراه دروازه‌ بان‌های تیم در زمین ماندند و به تمرینات اضافه پرداختند. آنها ضربات کاشته و ایستگاهی را مرور کردند.


ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس که ناظر این جلسه تمرینی بود، در کنار زمین، صحبت‌هایی با سرمربی و مدیر تیم داشت که طی آن، آخرین شرایط تیم، بازیکنان و برنامه‌های پیش رو، هماهنگ شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال