تمرین امروز تیم ملی| با دستگاه شوتزن

سومین روز از تمرینات آمادهسازی تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در رقابتهای جهام جهانی 2018 روسیه امروز (دوشنبه) در زمین پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد ......

سومین روز از تمرینات آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در رقابت‌های جهام جهانی 2018 روسیه امروز (دوشنبه) در زمین پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد. تمرین امروز ملی‌پوشان از ساعت 17:30 با حضور سه بازیکن آغاز شد.

* در تمرین امروز محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال حضور یافته بود که پیش از آغاز تمرین و همزمان با تمرین ملی‌پوشان با کارلوس کی‌روش مشغول صحبت بود. این‌طور به نظر می‌رسید که سرمربی تیم ملی نکاتی را به دبیرکل فدراسیون گوشزد می‌کند.

* سه بازیکن تیم ملی شامل؛ مهدی ترابی، علی قلی‌زاده و محمدرضا خانزاده پیش از آغاز تمرین با مارکار آقاجانیان، اوسیانوکروز و میگوئل به تنیس فوتبال پرداختند و سپس تمرینات زیر نظر میکو آغاز شد.

* طراحی تمرینات تیم ملی بر عهده میکو و دکتر دیگو بود که در بخش اول بازیکنان دویدن، تمرینات سرعتی و استقامتی و کار با توپ همراه با پاسکاری را در دستور کار داشتند.

* بخش دیگری از تمرین کار با دستگاه شوتزن بود که معمولاً این دستگاه برای تمرین دروازه‌بان‌ها به کار می‌رود، اما با توجه به کمبود بازیکن این دستگاه نقش یکی از بازیکنان برای پاس دادن را ایفا می‌کرد. در این تمرین سه بازیکن تیم ملی باید از بین آدمک‌ها عبور کرده و با گرفتن توپ به سمت دروازه چرخیده و توپ را تبدیل به گل می‌کردند.

* البته بخشی از این تمرین نیز تمرکزی بود که بازیکنان باید توپ‌ها را  وارد دروازه‌های کوچک می‌کردند. این دروازه‌ها درون دروازه اصلی گذاشته شده بودند. این تمرین به دلیل نبود دروازه‌بان در تمرینات تیم طراحی شده بود.

*‌دستگاه شوتزن در بخش بعدی تمرین توپ را از پشت آدمک‌ها برای بازیکنان درون محوطه جریمه ارسال می‌کرد که بازیکنان تک ضرب به توپ ضربه می‌زدند. این در حالی بود که مارکار آقاجانیان به بازیکنان تذکر می‌داد که ابتدا توپ را کنترل کرده و بعد ضربه بزنند. بعد از لحظاتی کی‌روش فریاد کشید که به صورت تک ضرب به توپ ضربه بزنند!

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال