تمرین امروز نفت پر نشاط برگزار شد

سرپرست تیم فوتبال نفت گفت: چک کلیه بازیکنان پاس شده و اینکه گفته می شود چک پاس نشده و آنها خواستار اعتصاب شده بودند، صحت ندارد ......

سرپرست تیم فوتبال نفت گفت: چک کلیه بازیکنان پاس شده و اینکه گفته می شود چک پاس نشده و آنها خواستار اعتصاب شده بودند، صحت ندارد.

حمید منوچهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص برگزاری تمرین امروز تیم فوتبال نفت که زیر نظر حمید درخشان برگزار شد، گفت: امروز30 بازیکن در تمرین ما حضور داشتند و هیچ بازیکنی غایب نبود.همه بازیکنان کاملا حرفه ای و متعهد به باشگاه هستند و در تمرین حاضر شدند. خوشحالم که بگویم تمرین امروز با شور و نشاط بسیار خوبی برگزار شد و بازیکنان زیر نظر کادر فنی تمرینات پرنشاط و خوبی را برگزار کردند.

وی در پاسخ به این سؤال که بحث اردوی تیم نفت که جهانیان مالک باشگاه به دنبال برگزاری آن است، اظهار داشت: ما طبق برنامه قصد داریم یک اردوی خارج از تهران برگزار کنیم اما زمان و مکان دقیق آن در حال بررسی است و مطمئنا پس از مشخص شدن شرایط اردویی تیم نفت به اردو خواهد رفت تا بازیکنان با آمادگی بیشتری وارد لیگ برتر شوند.

سرپرست تیم فوتبال نفت در خصوص اینکه گفته می شود چک بازیکنان این تیم پاس نشده و آنها به همین دلیل قصد داشتند در تمرین حاضر نشده و اعتصاب کنند، افزود: چه کسی این حرف را زده است؟ چک تمامی بازیکنان پاس شده و به جز یکی دو بازیکن که در چک هایشان از نظر نگارش رقم اشتباهاتی صورت گرفته بود چک سایر بازیکنان پاس شد و آنها امروز حضور پررنگ و پرشوری در تمرین داشتند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال