تمرین سوم گرندپری اتریش و ادامه‌ی قدرت‌نمایی مرسدس

تمرین سوم گرندپری اتریش در هوایی آفتابی در پیست ردبول رینگ برگزار شد....

 به گزارش "ورزش سه"، تمرین سوم گرندپری اتریش با برتری بی‌دردسر همیلتون و بوتاس مانند دو تمرین قبل به پایان رسید و مکس ورستپن در جایگاه سوم قرار گرفت. 

آخرین تمرین گرندپری اتریش در هوایی مطبوع و آفتابی برگزار شد و جز برخورد نسبتا شدید نیکلاس لطیفی به دیواره‌ی پیست در پیچ یک که در اوایل تمرین پرچم قرمز را به پیست آورد، حادثه‌ی خاصی را شاهد نبودیم.  

 
پس از این سه جلسه تمرین می‌توان با اطمینان گفت که مرسدس همچنان با قدرت یکه‌تاز رقابت‌ها خواهد بود و حتی به نظر می‌رسد که امسال تهدیدی جدی از سوی رقبا را نیز احساس نخواهد کرد. فراری حتی از آنچه که پیشبینی می‌شد نیز اوضاع بدتری دارد و ناامیدی و یاس را در جملاتی که رانندگان این تیم در مصاحبه‌های خود بر زبان آورده‌اند نیز می‌توان احساس کرد.


لکلرک دیروز گفته که مشکل تنها در یک قسمت ماشین نیست و مشکل کل پکیج است. وتل هم بعد از تمرینات دیروز گفته بود که ما فعلا باید بیشترین توان را از همین ماشین بکشیم و منتظر آپدیت‌ها در گرندپری مجارستان بمانیم، او همچنین اشاره کرده که مرسدس در سطحی بالاتر از دیگر تیم‌هاست است.

تصادف لطیفی برای دقایقی تمرین را با پرچم قرمز متوقف کرد و تمرین سوم برای لطیفی به پایان رسید. 


به نظر می‌رسد که لطیفی باید در اولین تجربه‌های خود در فرمول یک احتیاط بیشتری به خرج دهد.

 
چکو پرز از ریسینگ پوینت موفق شد با کمتر از ۰.۵ ثانیه اختلاف از همیلتون در رده‌ی چهارم قرار بگیرد و چارلز لکلرک پنجمین ماشین سریع تمرین سوم بود. 


 
الکس آلبون بالاتر از سباستین وتل در رده‎‌ی ششم قرار گرفت و لنس استرول دیگر راننده‌ی ریسینگ پوینت که هنوز نتوانسته با موتور قدرتمند امسال این تیم خودی نشان دهد هشتم شد. پیر گسلی از آلفاتائوری و لاندو نوریس مک‌لارن نیز در رده‌های نهم و دهم قرار گرفتند.

 
تایم‌گیری گرندپری اتریش را از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۸:۳۰ از اپلیکیشن آنتن تماشا کنید.

تگ ها


اتومبیل رانی