تمرین شادی گل ملی پوشان (عکس)

تیم ملی فوتبال ایران آخرین تمرین خود را پیش از بازی با هنگ کنگ برگزار کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۹ امروز (پنج شنبه) اولین دیدار خود در دور برگشت مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ را مقابل هنگ کنگ انجام خواهد داد؛ تیمی که در دور رفت با نتیجه دو بر صفر مغلوب ایران شده بود.

شاگردان اسکوچیچ شب گذشته آخرین تمرین خود را پیش از بازی با هنگ کنگ انجام دادند. آنها بعد از اردوی کیش، دو روز هم در منامه به تمرین پرداختند و اینک آماده کسب برد در اولین بازی از ۴ بازی سرنوشت سازی هستند که طی کمتر از دو هفته باید در بحرین انجام دهند؛ بازی هایی که سرنوشت حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ را تعیین خواهد کرد.

هنگ کنگ که در آخرین بازی خود کامبوج را با دو گل شکست داد، موفق به متوقف کردن بحرین با نتیجه بدون گل شده و غفلت مقابل این تیم در شرایط فعلی به هیچ عنوان جایز نیست؛ تیم ملی در بازی امروز چاره ای جز پیروزی ندارد و با توجه به ستاره هایی که دارد، این پیروزی دور از دسترس نیست و می تواند یک روحیه بالا را برای ملی پوشان پیش از رویارویی حساس با بحرین در گام دوم به همراه داشته باشد.

ملی پوشان فوتبال ایران، آخرین تمرین خود را در شرایط بسیار مطلوبی برگزار کرده و به پایان رساندند. در طول این تمرین پرنشاط، آخرین نکات تاکتیکی در مورد بازی با هنگ کنگ به بازیکنان گوشزد شد؛ تمرینی که بچه های تیم ملی در بخشی از آن به گروه هایی چند نفره تقسیم شده و به اجرای خواسته های کادر فنی پرداختند و بعد از انجام موفق هر مرحله شادی هایی را انجام دادند که می تواند تمرینی باشد برای شادی های گل بازی امروز مقابل هنگ کنگ.

تگ ها


تیم ملی ایران