تمرین قرمزها برای عبور از دفاع اتوبوسی

و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز خود را با همراهی و خندههای کودکان بیسرپرست شیر خواه حلیمه آغاز کردند که 10 نفر از آنها با هماهنگی محمد انصاری در محل تمرین حاضر شدند و با اعضای تیم عکس یادگاری گرفتند ......

 و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز خود را با همراهی و خنده‌های کودکان بی‌سرپرست شیر خواه حلیمه آغاز کردند که 10 نفر از آنها با هماهنگی محمد انصاری در محل تمرین حاضر شدند و با اعضای تیم عکس یادگاری گرفتند.
در این تمرین همه بازیکنان حاضر بودند و بشار رسن هم به جمع سرخپوشان اضافه شد.
گرم کردن، عبور از بین موانع، تمرین رفلکس و تعادل، شروع کار امروز بازیکنان بود. پس از آن، تمرین تاکتیکی در نیمی از زمین و در قالب بازی فوتبال یک ضرب و دو ضرب انجام شد. در همین زمان دروازه‌بان‌ها هم زیر نظر پانادیچ برنامه‌های اختصاصی خود را انجام دادند
شوت به دروازه، سانتر از جناحین، کارهای ترکیبی، گلزنی، پرس، تمرینات حمله به دفاع و دفاع برابر حمله در ترکیب‌های 3 به 2 و 4 به 3 از جمله تمرینات این بخش بود.
فوتبال درون تیمی در نصف زمین و 7 دقیقه دویدن در طول زمین برای سرد کردن نیز پایان بخش کار امروز سرخپوشان بود.
برانکو در بخشی از تمرینات خود نیز با آرایش خاص نفرات سعی کرد بازی برابر دفاع‌های چند لایه و فشرده و به اصطلاح اتوبوسی را برای بازیکنان خود بازسازی کند.
ایوانکوویچ همچنین مانند روزهای گذشته و همانطور که در مصاحبه‌های خود عنوان کرده بود، روی استفاده بهینه از موقعیت‌های به دست آمده و با آرامش و تمرکز و دقت در ضربات تاکید داشت.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال