تمرین میزبانی در جام جهانی با لیگ قهرمانان آسیا

مسؤولان فوتبال قطر در نظر دارند تا در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا آمادگی خود برای میزبانی در جام جهانی را به نمایش بگذارند....

به گزارش "ورزش سه"، برخی منابع خبری عنوان کردند که در صورت تصویب و تایید نهایی در کمیته برگزاری مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا، فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۱ به‌طور متمرکز و با حضور ۴۰ تیم در ۱۰ استادیوم این کشور برگزار خواهد شد.

بنابر اعلام این منبع، مسؤولان قطری برگزاری همزمان و فشرده این بازی‌ها را با حضور ۴۰ تیم، تمرینی برای برگزاری هر چه بهتر جام جهانی ۲۰۲۲ در نظر دارند.

هنوز زمان دقیق این بازی‌ها مشخص نشده، اما مسؤولان کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال قطر در نظر دارند این بازی‌ها را در اردیبهشت سال ۱۴۰۰ و پس از پایان ماه رمضان برگزار کنند.

در فصل آینده‌ی لیگ قهرمانان آسیا برای نخستین‌بار ۴۰ تیم حضور خواهند داشت و به ۸ گروه ۵ تیمی در منطقه شرق و غرب تقسیم خواهند شد که قطری‌ها در این رقابت‌ها قصد دارند به بهترین شکل میزبانی را در ۱۰ ورزشگاه به عمل آورند و به‌نوعی آماده جام جهانی شوند.

پرسپولیس، استقلال، تراکتور و فولاد نمایندگان ایران در فصل ۲۰۲۱ لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود که هنوز به‌صورت قطعی مشخص نشده دو تیم(استقلال و فولاد) یا کمتر در پلی‌آف هستند.

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا