تمرین پرسپولیس در آستانه دیدار با فولاد

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیمو به نقل ازسایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز (سه شنبه) را از ساعت 17:30 دقیقه پس از صحبت های برانکو آغاز کردند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل ازسایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز (سه شنبه) را از ساعت 17:30 دقیقه پس از صحبت های برانکو آغاز کردند.

* برانکو پیش از آغاز تمرین به مدت 10 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و از اهمیت بازی با فولاد و اینکه اولین بازی لیگ است، توضیحاتی را به بازیکنان ارائه داد.

* بازیکنان پس از آن زیر نظر مارکو به گرم کردن پرداختند.

*در ادامه، سرخپوشان به سه گروه تقسیم شدند. گروه اول پرش از روی موانع را در دستور کار داشتند و گروه دوم کارهای کششی و دسته سوم نیز به کار با توپ پرداختند و در جریان آن جای گروه ها تغییر می کرد.

*سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شده و کار با توپ را در دستور کار قرار دادند.

*گلرها هم با ایگور به تمرینات اختصاصی پرداختند.

*فوتبال هدفمند، بخش بعدی تمرین بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد. تاکتیک های تیمی پرسپولیس برابر بازی با فولاد خوزستان مرور شد.

*سانتر از جناحین و ضربه به سمت دروازه مرحله بعدی تمرین سرخپوشان بود و در پایان، بازیکنان بدن ها را سرد و راهی رختکن شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدار تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان در هفته نخست لیگ برتر ساعت 21 روز پنجشنبه 5 تیرماه برگزار می شود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال