تمرین کردن با کریم بنزما باعث افتخار من است

هوگو لوریس، دروازه بان تیم ملی فرانسه، تمجید ویژه ای از کریم بنزما انجام داد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فرانسه در دیدار نیمه نهایی رقابت های لیگ ملت های اروپا موفق شد یک بازگشت بزرگ را مقابل بلژیک رقم بزند. تیم دیدیه دشان تا پایان نیمه اول با دو گل از حریف عقب افتاده بود اما در نیمه دوم سه بار دروازه بلژیک را باز کرد تا نهایتاً با یک پیروزی دراماتیک راهی فینال شود.

هوگو لوریس، دروازه بان تیم ملی فرانسه، پیش از دیدار برابر اسپانیا در مسابقه فینال درباره پیروزی جذاب این تیم مقابل بلژیک گفت: "ما کمی اعتماد به نفس خود را از دست داده بودیم و به دنبال پیروزی در یک بازی کلیدی و مهم بودیم. ما واقعاً به آن نیاز داشتیم. امیدوارم این پیروزی به ما این امکان را بدهد که با وضعیت بهتری پا به مسابقه فینال بگذاریم."

لوریس در ادامه پیرامون اهمیت قهرمانی در رقابت‌های لیگ ملت ها نیز گفت: "حتی اگر این مسابقات شبیه جام جهانی یا یورو نباشد، همچنان یک جام بسیار مهم محسوب می‌شود. ما این مسئله را از ابتدای هفته لمس کرده ایم؛ همانطور که از شادی بعد از پیروزی مقابل بلژیک مشخص بود."

لوریس همچنین در ادامه به تمجید از کریم‌بنزما پرداخت و گفت: "باعث افتخار من است که با کریم بنزما تمرین می‌کنم. او می تواند یک مثال خوب برای تیم باشد."

تگ ها


تیم ملی فرانسه هوگو لوریس کریم بنزما