تمسخر و توهین هواداران PSG علیه ستاره سابق رئال

خسه رودریگز که همچنان تحت عضویت پی اس جی قرار دارد، پنجشنبه شب در اولین بازی تیمش در لوشامپیونا فرصت بازی پیدا کرد....

به گزارش "ورزش سه"، خسه رودریگز محصول آکادمی فوتبال رئال است و فصل ۱۴-۲۰۱۳ پدیده کهکشانی ها بود. او که مورد اعتماد کارلو آنچلوتی قرار داشت، بارها توانست ارزش هایش را به اثبات برساند اما دقیقا در روزهای اوجش، با مصدومیت رباط صلیبی روبرو شد و پس از بازگشت دیگر بازیکن سابق نبود. حواشی فراوان در زندگی خارج از فوتبال او نیز مزید بر علت شد تا خسه سال ۲۰۱۶ رئال را به مقصد پی اس جی ترک کند.

پاریسی ها ۲۵ میلیون یورو برای خسه هزینه کردند اما او نتوانست رضایت کادر فنی را جلب کند و در سال های اخیر برای تیم هایی مثل لاس پالماس، استوک سیتی و بتیس به صورت قرضی بازی کرده است. خسه تابستان به پی اس جی برگشت ولی در روز آخر نقل و انتقالات بود که قرضی راهی اسپورتینگ لیسبون پرتغال شد.

با قهرمان اعلام شدن پی اس جی پس از نیمه تمام ماندن لوشامپیونا، خسه هم مدال قهرمانی دریافت کرد و نام او در فهرست تیم قهرمان ثبت شد. دلیل این اتفاق، حضور یک دقیقه ای او در هفته چهارم برابر متز است. توماس توخل به خسه تنها یک دقیقه میدان داد و فردای همان بازی او به اسپورتینگ پیوست.

دوران قرضی او در اسپورتینگ هم بی فایده بود و باشگاه پرتغالی قرارداد او را فسخ کرد و خسه پس از چند ماه خانه نشینی به تمرینات پیش فصل پی اس جی بازگشت. او پنجشنبه شب برابر لانس در غیاب انبوهی از ستاره های تیمش که به دلیل ابتلا به کرونا شانس حضور در ترکیب را از دست داده بودند، از دقیقه ۷۶ وارد زمین شد.

خسه در این بازی هم فیکس نبود و توماس توخل به دو بازیکن ناشناخته ۱۸ ساله پی اس جی بالاتر از او اعتماد کرده بود. در شرایطی که پاریسی ها با یک گل عقب بودند، خسه وارد زمین شد و کار خاصی هم انجام نداد.

پس از اتمام بازی موجی از تمسخر و توهین علیه خسه در شبکه های اجتماعی به راه افتاد:

خسه هنوز زنده است؟ .... او مثل همیشه کچل و چاق است.... این جنازه ای که در زمین راه می رود، خسه است؟..... حتی با ۴۰ مورد مثبت کرونا هم خسه در ترکیب اصلی نبود.... این گوشت متحرک داخل زمین چه می کند؟....اینها تنها بخشی از پیام های تمسخرآمیز علیه مهاجمی بودند که زمانی پدیده رئال مادرید بود!

تگ ها


خسه رودریگوئز پاری سن ژرمن