تمسخر گسترده برد لیورپول در ویلاپارک (عکس)

مدیر باشگاه استون ویلا تایید کرده چندین بازیکن جوان این تیم، والدینشان آنها را برای بازی شب گذشته با لیورپول به ورزشگاه رساندند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استون ویلا که به دلیل ابتلای ۹ بازیکن و ۴ نفر از کارکنان تیم به کرونا، در شرایط سختی برای بازی برابر لیورپول قرار داشت، مجبور شد از بازیکنان  جوانش در این بازی استفاده کند.

بحران کرونا در این تیم دین اسمیت، سرمربی ویلا، را مجبور به استفاده از بازیکنان بی‌تجربه تیم‌های زیر ۲۳ و زیر ۲۱ سال استون ویلا در دیدار برابر لیورپول در دور سوم FA Cup کرد.

لیورپول توانست این تیم بی‌تجربه را ۳-۱ شکست دهد، هرچند در نیمه اول دو تیم با نتیجه ۱-۱ مساوی به رختکن رفتند.

مدیر تیم استون ویلا درباره بازیکنان جوانشان در این بازی گفت: "تجربه ما از این وضعیت در دو روز گذشته، سناریوی ترسناکی بود، چرا که از آمار صد درصد تست منفی، در ابتدای ژانویه، رسیدیم به ۱۴ نفر مبتلا به کرونا!

دیروز برای پیدا کردن بازیکنان کافی که بتوانند برای باشگاه به زمین بروند، روز سختی داشتیم. بازیکنان همه تست دادند و نتیجه تست صبح بازی به دستمان رسید.

این بازیکنان هیچ کدام با بازیکنان تیم اول در تماس نبوده‌اند. خیلی از آنها آنقدر بچه‌اند که مادر و پدرشان آنها را به ورزشگاه می‌رسانند."

هواداران در فضای مجازی و توییتر در رابطه با بازیکنان جوان استون ویلا که متوسط سن تیم را به ۱۸ سال و ۲۹۴ روز رساندند، به ابراز احساسات پرداختند.

بعضی از این توییت ها را در ادامه می‌خوانیم:

"بیشتر از نصف بازیکنان ویلا را والدین‌شان باید به ورزشگاه برسانند چون آنقدر سن ندارند که گواهینامه رانندگی داشته باشند!"

"آفرین به بچه‌های ویلا. احسنت. یک نیمه عالی. این بچه ها را والدینشان به ورزشگاه رساندند، چه تجربه ای داشتند!"

"بعضی از بازیکنان ویلا را مامان باباها به ورزشگاه آوردند چون سنشان به رانندگی قد نمی‌داد."

بیشتر بخوانید:

موضع نهایی لیورپول و PSG در مورد راموس

ستاره لیورپول در آستانه انتقال به بارسلونا

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال