تناقض در خصوص ابراهیمی چه دلیلی دارد؟/هافبک استقلال رفتنی شد

با اینکه امید ابراهیمی با تیم قطری به توافق رسیده اما امروز اخبار دیگری در این خصوص شنیده می شود ......

با اینکه امید ابراهیمی با تیم قطری به توافق رسیده اما امروز اخبار دیگری در این خصوص شنیده می شود.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، جدایی قابل پیش بینی امید ابراهیمی از استقلال ، مدیران این تیم را در شرایط خاصی قرار داد و باعث شد هواداران آبی به شدت به عملکرد مدیران این تیم واکنش نشان دهند.

اما امروز خبری دست به دست چرخید تا در روزی که استقلالی های 2 آتیشه مقابل وزارت ورزش و جوانان دست به اعتراض زده بودند، کمی امیدوار شوند و آبی بر آتش آنها ریخته شود.

آبی های پایتخت بر این باورند که ابراهیمی با تیم قطری الاهلی به توافق نرسیده و حالا پای میز مذاکره با آبی ها نشسته تا قرارداد خود را تمدید کند. خبری که نزدیکان به باشگاه آن را تایید نمی کنند و معتقدند حضور ابراهیمی در ایران و باشگاه استقلال به دریافت آی تی سی مربوط است و نه چیز دیگر.

حال منابع موثق در باشگاه استقلال خبر می دهند که امید ابراهیمی که با فشار هواداران این تیم روبرو است و حتی امروز توسط هواداران تیمش در مقابل باشگاه هو شد، بدش نمی آمد که با یک قرارداد میلیاردی بار دیگر پیراهن آبی را بر تن کند، اما تجربه ای که طارمی برای آنها باقی گذاشته باعث شده که شماره 9 فصل قبل آبی ها کمی دست به عصا حرکت کند و توپ را به زمین مدیران استقلال بیندازد که در صورت جدایی غیر قانونی از الاهلی و محرومیت ، خودش را مقصر جلوه ندهد.

در این بین عدم شفاف سازی از سوی مدیران استقلال بسیار جالب توجه است و مشخص نیست پنهان کاری آنها برای چه منظوری است، چرا که آنها خوب می دانند که ابراهیمی به چه دلیل به باشگاه استقلال رفته و سرکار گذاشتن هواداران آبی چه دلیلی می تواند داشته باشد؟!

تگ ها


امید ابراهیمی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال