تناقض در صحبت های عضو هیئت مدیره استقلال و استراماچونی!

خلیل زاده، عضو هیئت مدیره استقلال می گوید: سرمربی استقلال فعلا بازیکن جدید نخواسته است!...

به گزارش خبرنگار مدال، اسماعیل خلیل زاده امروز طی مصاحبه ای اعلام کرده است که استراماچونی درخواستی برای بازیکن جدید نداشته است این صحبت ها در حالی از جانب رئیس احتمالی هیئت مدیره استقلال مطرح می شود که سرمربی استقلال روز گذشته تلویحا از کمبود بازیکن در تیمش صحبت کرد و گفت:  یک مهاجم دوم واقعی نداریم و نمی‌توانیم با سیستم (بازی با دو مهاجم) به میدان برویم. او تاکید کرد که فعلا فقط دیاباته را داریم.
سرمربی ایتالیایی استقلال پیش از این نیز بارها به این موضوع اشاره کرده است که در برخی پست ها به بازیکن نیاز دارد. ضمن این که مسئولان باشگاه استقلال علیرغم وعده هایی که امیرحسین فتحی داده بود هنوز موفق نشده اند جانشین مناسبی برای پاتوسی پیدا کنند در حالی که گفته بودند بازیکنی بهتر از پاتوسی را به استقلال خواهند آورد.
حال باید دید منظور عضو هیئت مدیره استقلال از تاکید بر این موضوع که استراماچونی درخواستی برای بازیکن جدید نداشته است، چیست؟ آیا این موضوع نظر مستقیم سرمربی ایتالیایی است که با توجه به صحبت های استراماچونی بعید به نظر می رسد یا منظور نظر هیئت مدیره استقلال است که ترجیح داده می شود از زبان سرمربی بیان شود؟!

 

بیشتر بخوانید:

خلیل‌زاده: شرایط دربی رفت‌وبرگشت باید یکسان باشد

رونمایی استراماچونی از بازیکن مورد علاقه اش در بازی با نفت مسجدسلیمان

تگ ها


باشگاه استقلال عضو هیئت مدیره استقلال اسماعیل خلیل زاده استراماچونی سرمربی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال