تناقض در عملکرد السد؛ لیگ ستارگان یا لیگ قهرمانان؟

به گزارش خبرنگار مدال، تیم پرسپولیس در چارچوب دیدارهای رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2018 باید روز یکم آبان ماه در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر برود ......

به گزارش خبرنگار مدال، تیم پرسپولیس در چارچوب دیدارهای رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2018 باید روز یکم آبان ماه در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر برود. به همین دلیل نگاهی داشته ایم به آمار این تیم قطری در لیگ ستارگان و لیگ قهرمانان آسیا فصل جاری؛

لیگ ستارگان قطر

تیم السد قطر با گذشت 6 هفته از لیگ ستارگان قطر، تیم السد با 16 امتیاز صدرنشبن این رقابت هاست. آنها در 6 بازی گذشته شان 5 برد، یک تساوی، 31 گل زده و3 گل خورده را بهثبت رسانده اند که آماری فوق العاده به حساب می آید. السدی ها هم در فاز دفاعی و هم در حفط حمله بسیار خوب بوده اند و ستاره خط حمله شان هم بغداد بونجاح الجزایری با 14 گل زده است. 
تیم السد در فصل جاری در 2 بازی خارج از خانه به مصاف رقبا رفته که در هردو دیدار مقابل تیم های الخریطیات و القط با نتیجه پرگل 6 بر صفر و 5 بر یک پیروز شده است. بنابراین تیم قطری در 2 دیداری خارج از خانه ای که در لیگ ستارگان قطر در فصل جاری پشت سر گذاشته 11 گل زده و تنها یک گل دریافت کرده است.

لیگ قهرمانان آسیا 2018

اما السدی ها در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا تا کنون در 11 بازی به میدان رفته اند که در 5 دیدار میهمان رقبا بوده اند و دیدار مقابل پرسپولیس درواقع ششمین بازی خارج از خانه ها است. آنها از 5 دیدار گذشته شان 2 برد مقابل تیم های استقلال و الوصل کسب کرده، 2 بار مغلوب پرسپولیس و نسف قارشی شده و یک تساوی مقابل الاهلی عربستان را در کارنامه دارند.
تیم السد در تمام 5 دیدار خارج از خانه ای که در فصل جاری در آسیا به مصاف رقبا رفته گل دریافت کرده و هرگز موفق به کلین شیت نشده است. آنها در مجموع این 5 بازی 7 گل زده و 6 گل دریافت کرده اند.

تناقض در آسیا و لیگ ستارگان قطر!

تیم السد قطر در بازی های خانگی لیگ ستارگان قطر در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی داشته است چه در فاز حمله و چه در دفاع. آنها اما در بازی  های خارج از خانه در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا عملکرد چندان خوبی نداشته اند و باید دید در دیدار مقابل پرسپولیس در آزادی، بازی برای دو تیم چگونه پیش می رود.

تگ ها


AFC Champions League فوتبال