تنبلی با وجود دریافت دستمزد نجومی؛ ریشه اصلی مشکل زیدان با بیل چیست؟

با توجه به اتفاقات روز گذشته در کنفرانس خبری زین‌الدین زیدان و داغ شدن بحث خروج گرت بیل از رئال، برخی از رسانه‌ها دلیل اختلاف زیزو با ستاره ولزی را تنبلی این بازیکن با وجود دریافت دستمزد بسیار بالا می‌دانند....

با توجه به اتفاقات روز گذشته در کنفرانس خبری زین‌الدین زیدان و داغ شدن بحث خروج گرت بیل از رئال، برخی از رسانه‌ها دلیل اختلاف زیزو با ستاره ولزی را تنبلی این بازیکن با وجود دریافت دستمزد بسیار بالا می‌دانند.

به گزارش مدال؛ «زین‌الدین زیدان» سرمربی رئال مادرید پس از دیدار تیمش برابر بایرن مونیخ در اظهارنظری جنجالی و خبرساز درباره آینده «گرت بیل» اعلام کرد که امیدوار است ستاره ولزی هر چه زودتر از رئال جدا شود. آنچه این جملات را عجیب‌تر می‌کند، پیشینه صمیمانه این دو در گذشته است؛ جایی که در کنار هم عناوین زیادی را به دست آوردند.

با این وجود یک جا در طول مسیر این دو نفر با هم به مشکل خوردند. در آخرین دیدار دوره نخست حضور زیدان به عنوان سرمربی رئال مادرید، بیل در فینال لیگ قهرمانان اروپا 2018 در کیف و مصاف با لیورپول نیمکت‌نشین بود. زیدان به او اعتقادی نداشت اما در نهایت مرد ولزی را به زمین فرستاد و بیل با یک ضربه تماشایی و خاطره‌انگیز رئال مادرید را به سومین قهرمانی پیاپی اروپایی‌اش رساند. پس از بازی بود که شاهزاده ولزی در حضور خبرنگاران اعلام کرد که باید با نمایندگانش درباره آینده خود صحبت کند. در این بین زیزو در تصمیمی ناگهان استعفا کرد و بیل از مشاوره با نمایندگانش در خصوص آینده منصرف شد چرا که خود را پیروز نبرد با مرد فرانسوی می‌دانست اما زیدان 11 مارس 2019 به سانتیاگوبرنابئو برگشت.

در آن روزها همه چیز آرام و بدون حاشیه پیگیری میشد و بیل در هشت دیدار نخست پس از بازگشت زیزو به میدان رفت اما سپس در سه دیدار پایانی از روی نیمکت شاهد بازی تیمش بود. البته در این نیمکت‌نشینی بیشتر از هر شخص دیگری، خود بیل نقش داشت چرا که نمایش‌های ضعیفش دیگر صدای هواداران را نیز درآورده بود.

«جاناتان بارنت» مدیربرنامه بیل، بارها با بیانیه‌ها و مصاحبه‌های خود اعلام کرده که اندیشه بیل ماندن در رئال مادرید تا پایان قرارداد خود است - که تا سه سال دیگر اعتبار دارد – اما پرداخت دستمزد سالیانه 17 میلیون یورو به کسی که بسیار بی‌انگیزه است و تلاشی برای بهبود شرایط خود نمی‌کند، به شدت زیدان را آزار داده. همین امر نیز باعث شده که ستاره ولزی با پیشنهادات زیادی مواجه نباشد؛ یا تاتنهام و یا سوپرلیگ چین!

در این بین تاتنهام می‌تواند گزینه بهتری برای مادریدی‌ها باشد چرا که آنها پول خوبی به رئالی‌ها برای این انتقال پرداخت خواهند کرد اما چینی‌ها تنها دستمزد نجومی به بیل ارائه کرده‌اند و رئال از این بین سهمی نخواهد برد. به همین دلیل تاتنهام را می‌توان تنها گزینه پیش روی بیل و رئال مادرید دانست.

بیشتر بخوانید:

واکنش دور از انتظار گرت بیل به صحبت‌های تند زیدان

تگ ها


گرت بیل پیشنهاد گرت بیل گرت بیل تاتنهام گرت بیل زیدان زین‌الدین زیدان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات کهکشانی‌ها