تنبیه بازیکنان رم توسط دی‌فرانچسکو

سرمربی تیم فوتبال رم بازیکنانش را به خاطر عملکرد ضعیفشان در بازی مقابل کالیاری تنبیه کرد ......

سرمربی تیم فوتبال رم بازیکنانش را به خاطر عملکرد ضعیف‌شان در بازی مقابل کالیاری تنبیه کرد.

به گزارش مدال، به دنبال تساوی 2 بر 2 رم در بازی شب گذشته (شنبه) مقابل کالیاری 9 نفره، اوزه بیو دی‌فرانچسکو تصمیم گرفته که بازیکنان جالوروسی را به اردوی تنبیهی سه روزه ببرد.

رم در حالی به تقسیم امتیازات با میهمان خود رضایت داد که تا دقیقه 84 با دو گل از این تیم جلو بود. دی‌فرانچسکو سرمربی جالوروسی پس از این بازی اعتراف کرد که از رویکرد بازیکنانش به شدت عصبانی است و حالا تصمیم گرفته که آنها را به یک اردوی تمرینی تنبیهی ببرد، اردویی که در آن حق ترک زمین تمرینی جالوروسی را ندارند و از ملاقات اعضای خانواده‌شان هم محروم می‌شوند.

طبق گزارش رادیو رم، اردوی تنبیهی شاگردان دی‌فرانچسکو از صبح امروز آغاز شده است و تا بازی چهارشنبه شب این تیم مقابل ویکتوریا پلژن در لیگ قهرمانان اروپا ادامه خواهد داشت، البته کسب نتیجه در این بازی برای رمی‌ها فرقی ندارد چرا که آنها چه برنده باشند چه بازنده صعودشان به مرحله یک هشتم نهایی قطعی شده و تحت هیچ شرایطی صدرنشین گروه‌شان نخواهند شد.

با توقف رم در سیسیلی دی‌فرانچسکو بیش از پیش تحت فشار قرار گرفته و خطر اخراج شدن را احساس می‌کند. گفته می‌شود که آنتونیو کونته گزینه اول رم برای جانشینی دی‌فرانچسکو است اما حقوق مورد نظر سرمربی سابق چلسی زیاد است، ضمن اینکه مشکلات حقوقی او با آبی‌های لندن هم هنوز برطرف نشده است.