تندترین انتقاد از کایل واکر: احمق و دست و پا چلفتی

روی کین با حمله شدید به کایل واکر اعلام کرد سادیو مانه به این دلیل توانست در بازی لیورپول- سیتی از او پنالتی بگیرد که در مقابل یک احمق قرار داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در بازی دیشب منچسترسیتی و لیورپول که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید گل اول بازی در دقیقه ۱۳ توسط محمد صلاح از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. این پنالتی به دلیل خطای کایل واکر از سیتی روی سادیو مانه ستاره سنگالی لیورپول به قرمزها اهدا شد. روی کین اسطوره منچستریونایتد بعد از بازی از کایل واکر به شدت انتقاد کرد و از او به عنوان احمقی یاد کرد که "در ۳۰سالگی تا این حد دست و پا چلفتی است".

کایل واکر مدافع ۳۰ساله منچسترسیتی در اوایل بازی به شکلی عجیب و بی احتیاط با سادیو مانه درگیر شد و با سرنگون شدن ستاره سنگالی لیورپول، داور در سوت خود دمید و نقطه پنالتی را نشان داد تا محمد صلاح گل اول بازی و تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند. البته در ادامه گابریل ژسوس برای سیتی گلزنی کرد تا در نهایت بازی با تساوی به پایان برسد.

روی کین در انتقادهای شدید خود از کایل واکر به دوربین شبکه اسکای گفت: " مانه مقابل یک احمق قرار گرفت. بعضی‌ها فکر می‌کنند کایل واکر خوب بازی می‌کند ولی من اینطور فکر نمی‌کنم. او دائم در حال اشتباه کردن است. کسی که بازیکن تیم ملی است و سی سال دارد ولی تا این حد دست و پا چلفتی است".

بیشتر ببینید:

گل اول لیورپول به منچسترسیتی (محمد صلاح)

گل اول منچسترسیتی به لیورپول (گابریل ژسوس)

 

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر سیتی لیورپول لیگ برتر فوتبال