تندروان: صابر کاظمی گزینه اصلی تیم ملی است

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان گفت: صابر یکی از گزینه های اصلی تیم ملی است؛ البته اگر به همین شکل خودش را باور داشته باشد....

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا تندروان، سرمربی تیم فولاد سیرجان ایرانیان که تیمش در یک بازی خارج از خانه در هفته دوم لیگ برتر والیبال موفق به شکست هراز شد، عنوان کرد: بازی سختی داشتیم. تیم هراز تا آخرین لحظه هم پا پس نکشید. فکر می کنم برای این بازی ما برنامه بهتری داشتیم و توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم. بابت این برد خوشحالم، اما تیم هراز هم قطعا جزو مدعیان لیگ امسال است.


وی درباره بازی هفته آینده مقابل شهرداری گنبد گفت: لیگ دشواری را پیش رو داریم. قرار است هر تیم ۳۰ هفته بازی کند. همه تیم ها خطرناک و نزدیک به هم هستند. ما هم بازی به بازی پیش می رویم و برنامه هایمان را در زمین پیاده می کنیم. هدف ما این است که جنگندگی خود را حفظ کنیم که در کنار آن قطعا پیروزی هم سراغ ما می آید.


سرمربی فولاد سیرجان در رابطه با درخشش صابر کاظمی با کسب ۳۰ امتیاز افزود: صابر یکی از گزینه های اصلی تیم ملی است؛ البته اگر به همین شکل خودش را باور داشته باشد. او روز خوبی داشت و نمایشی که داشت، به ما خیلی کمک کرد. صابر کاظمی بازیکن آینده داری است و امیدوارم حرف گوش کند و به درجات بالاتر هم برسد.

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران والیبال لیگ برتر والیبال ایران