تندروان: پیگیر موضوع مصطفی‌وند نیستیم

سرمربی تیم والیبال سیرجان گفت: پس از نتایج تست کرونا از روز شنبه تمرینات تیم را آغاز خواهیم کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، محمدرضا تندروان درباره شرایط آماده سازی تیم والیبال سیرجان گفت: بازیکنان تیم در دو بخش در تهران و سیرجان تست کرونا دادند. منتظر پاسخ نتایج هستیم و ان شاءالله در صورت سلامت بازیکنان تمرینات را از روز شنبه آغاز خواهیم کرد.

سرمربی تیم والیبال سیرجان ادامه داد: برنامه ها در واقع وابسته به برنامه ریزی سازمان لیگ است. طبق اعلام سازمان لیگ، رقابت‌ها اواسط و یا اواخر شهریور ماه شروع به کار خواهد کرد. برنامه ریزی تیم ما نیز برای ۹ تا ۱۰ هفته است تا به اهداف تمرینی خود برسیم. بازی های تدارکاتی اواخر برنامه ریزی در جهت آماده سازی تیم بسیار حائز اهمیت است و می خواهم طبق برنامه ریزی پیش رویم.

وی درباره در خصوص تیمش تصریح کرد: بازیکنان مد نظر را گرفته ایم و تیم تقریبا کامل است.

تندروان در پاسخ به این سوال که وضعیت سعید مصطفی وند چه شد؟ گفت: درباره وضعیت مصطفی وند با کمیته انضباطی صحبت کرده ایم و این موضوع قابل پیگیری است اما چون باشگاه و سرپرست تیم اخلاق مدار هستند و مصطفی وند نیز بازیکن جوانی نیست که بخواهیم به او آموزش دهیم و همچنین اگر دلش با تیم نباشد کارایی لازم را نخواهد داشت به همین دلیل تصمیم گرفتیم از این موضوع عبور کنیم.

سرمربی تیم والیبال سیرجان در پایان گفت: امیدوارم فدراسیون و سازمان لیگ طبق برنامه پیش روند و خللی در برنامه ریزی مسابقات پیش نیاید چرا که در شرایط دشوار برای آماده سازی تیم تلاش می کنیم. تا هیجان در والیبال بماند. امیدوارم تدابیری اندیشیده شود که با حفظ پروتکل بهداشتی نا امیدی در والیبال ایجاد نشود.

بیشتر بخوانید:
سیار: با شعار جوانگرایی برخی قهرمانان را نابود کردند
نحوه برگزاری پلی‌آف لیگ برتر تنیس روی میز مشخص شد
یوسف‌نژاد: لژیونر که شدم فهمیدم چیزی از هندبال نمی‌دانم 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال فدراسیون والیبال منهای فوتبال والیبال