Banner

تنش در رابطه زیدان با دو بازیکن رئال مادرید

تصمیم‌های تاکتیکی جدید زین‌الدین زیدان با هدف بهبود شرایط رئال مادرید رابطه او با دو ستاره خط میانی این تیم لوکا مودریچ و تونی کروس را دچار مشکل کرده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید در چند بازی اخیر این تیم برای بهبود شرایط تیمش تصمیم‌های تاکتیکی جدیدی اتخاذ کرد که بیش از همه روی دو ستاره قدیمی خط میانی این تیم لوکا مودریچ و تونی کروس تاثیر گذاشته است.

زیدان در هفته‌های اخیر مودریچ و کروس را از فهرست بازیکنان فیکس خود خارج کرده است. در دو بازی مهم رئال در مقابل منچسترسیتی و همچنین بازی مقابل بارسلونا در ال‌کلاسیکو شاهد بودیم که مودریچ و کروس توسط زیدان از ابتدا به میدان فرستاده نشدند. کروس در مقابل منچسترسیتی نیمکت‌نشین بود و مودریچ در مقابل بارسا به میدان فرستاده نشد.

تنها بازی‌‌ای که این دو در خط میانی در کنار هم قرارگرفتند در جریان شکست رئال مقابل لوانته و همچنین شکست دیگر شاگردان زیدان در مقابل رئال بتیس بود.

از این شرایط چنین به نظر می‌رسد که زیدان این روزها مایل است از دو هافبک قدیمی خود به صورت چرخشی استفاده کند و در بازی‌های بزرگ حداقل یکی از آنها را روی نیمکت بنشاند.

این شرایط رابطه زیدان با دو ستاره خط میانی‌اش را بحرانی کرده است. مودریچ از اینکه ال‌کلاسیکو را از دست داده به وضوح ناراحت بود و کروس هم بعد از بازی رئال و منچسترسیتی از اینکه در این بازی نیمکت‌نشین بود و در بازی مقابل بتیس هم بعد از ۶۹ دقیقه از میدان خارج شد به وضوح ابراز نارضایتی کرد.

کروس در دربی مادرید مقابل اتلتیکو هم در بین دو نیمه از زمین بیرون کشیده شد. این ضربات از سوی زین‌الدین زیدان برای دو ستاره خط میانی رئال تازگی دارد. هیچ‌یک از این دو در گذشته با شرایط مشابهی در رئال مواجه نبوده‌اند. زیدان حالا که فده والورده و کاسمیرو را در اختیار دارد و آنها را به عنوان بازیکن فیکس می‌بیند تنها یک جای خالی در هر بازی دارد که باید یا از کروس یا از مودریچ برای پر کردن آن استفاده کند.

زیدان البته می‌داند که مدیریت کردن این شرایط دشوار خواهد بود و نارضایتی این دو ستاره پرسابقه رئال می‌تواند اوضاع تیم را متشنج کند. با این همه شکی نیست که والورده موفق شده اعتماد زیدان را کسب کند و او به این زودی‌ها قصد استفاده همزمان از مودریچ و کروس در کنار هم را نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

مهره مدنظر رئال مادرید راهی یونایتد می شود؟

آرسنال به دنبال جذب دائمی ستاره رئال مادرید

 

 

تگ ها


لوکا مودریچ زیدان فوتبال جهان تونی کروس رئال مادرید فوتبال