تنش در رم؛ مورینیو از شرایط راضی نیست!

درگیری در باشگاه رم شدت گرفته و رابطه ژوزه مورینیو با مدیران این تیم چندان خوب نیست....

به گزارش "ورزش سه"، اوضاع چندان باب میل مورینیو نیست و مدیران باشگاه نیز از نتایج رضایت ندارند. جالوروسی با ۱۹ امتیاز از ۱۲ بازی در رده ششم سری آ قرار دارد، اما این تنها یک بار در هفت بازی اخیر خود پیروز شده و این هفته نیز شاهد شکستی غیرمنتظره برابر ونزیا بودیم.

اما به نظر می رسد قضاوت داوران تنها موضوع ناراحتی مورینیو نیست و او از عملکرد بازیکنان فعلی جالوروسی نیز رضایت ندارد. مورینیو در پایان دیدار مقابل ونزیا اعتراف کرد که از عملکرد مدیران باشگاه در بازار نقل و انتقالات ناراضی است و او پس از شکست سنگین مقابل بودو چندین بازیکن را از تیم کنار گذاشته است. مورینیو بعد از آن بازی به وضوح گفت که تنها از ۱۳ بازیکن رم استفاده می کند و بقیه در سطح مناسبی قرار ندارند.

همچنین اخبار حاکی از درگیری لفظی این سرمربی با تیاگو پینتو، مدیر ورزشی باشگاه در جلسه اخیر بوده و به نظر می رسد اوضاع در پایتخت ایتالیا چندان بر وفق مراد مرینیو نیست. به نظر می رسد ژوزه مورینیو با تیاگو پینتو رابطه خوبی ندارد، اما هر دو طرف هرگونه درگیری را رد می کنند.

البته این نارضاینی دو طرفه بوده و مالکان باشگاه نیز از رویکرد مورینیو و انتقاد شدید او از بازیکنان پس از شکست سنگین مقابل بودو گلیمت راضی نیستند. البته در باشگاه امید بر آن است که کادر فنی و بازیکنان جالوروسی از تعطیلات بازی های ملی به خوبی استفاده کرده و شرایط را تغییر دهند. رم در ۲۱ نوامبر به جنوا سفر کرده و در ادامه مقابل زوریا در لیگ کنفرانس و تورینو در سری آ بازی می کند.

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم