تنش دوباره در نشست خبری دایی

سرمربی سایپا باز هم حاضر نشد با دوربین های صداوسیما صحبت کند و همین موضوع تنش هایی را در کنفرانس خبری او ایجاد کرد....
سرمربی سایپا باز هم حاضر نشد با دوربین های صداوسیما صحبت کند و همین موضوع تنش هایی را در کنفرانس خبری او ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگار مدال ، سرمربی سایپا پس از کسب  تساوی ۲ بر ۲ مقابل سپیدرود در نشست خبری حاضر شد و طبق روال چند ماه گذشته  بازهم در ابتدای کنفرانس میکروفون های صداوسیما را کنار گذاشت و اعلام کرد نمی خواهد با دوربین های صداوسیما صحبت کند.


پس از پایان کنفرانس و هنگامی که سوالات خبرنگاران درباره بازی به پایان رسید، یکی از خبرنگاران از دایی سوال کرد چرا با دوربین های تلویزیون صحبت نمی کند که این سوال با واکنش تند علی دایی مواجه شد.سرمربی سایپا ، خبرنگار شبکه خبر را که سال قبل از بازیگری که مدعی شده بود در هتل مورد ضرب و شتم قرار گرفته مصاحبه گرفته بود را نشان داد و گفت: «چراش رو از این آقا بپرسید!»

بحث برای لحظاتی دامه داشت وهنگامی که دایی قصد داشت نشست خبری ترک کند،چند خبرنگار به او اصرار کردند تا پاسخ سوالاتشان را در این خصوص بدهد.اصرارهایی که باعث شد تا سرمربی سایپا درنهایت با ناراحتی و عصبانیت در حالی که جملاتی را برزبان می آورد نشست خبری را ترک کرد.

گفتنی است که سال قبل در چنین مقطعی بود که علی دایی به همراه تیمش راهی رشت شد تا دیدار دور برگشت سایپا را با سپیدرود برگزار کند. ساعاتی قبل از شروع بازی مصاحبه ای از یک بازیگر پخش شد که ادعا کرده بود علی دایی و برادرش او را در هتل محل اقامت خود کتک زدند.