تنش لفظی عالیشاه با سکوهای رفسنجان

امید عالیشاه که بار دیگر با پاس گل خود زمینه‌ساز برد تیمش لقب گرفت، بعد از تعویض با حاضران روی سکو تنش لفظی داشت....

به گزارش "ورزش سه"، کاپیتان دوم پرسپولیس بار دیگر در نقش گلساز برای این تیم ظاهر شد تا شاگردان یحیی گل‌محمدی به بردی ارزشمند در خانه حریف دست یابند و مس رفسنجان را از پیش رو بردارند.

امید عالیشاه که در این بازی با تغییر پست دوباره از سوی یحیی به خط میانی بازگشته بود، بازی انرژیک و پر جنب و جوشی را از خود به جا گذاشت و با جابجایی های فراوان در دو سمت به دنبال ایجاد موقعیت روی دروازه حریف بود و بارها با قدرت دریبلینگ خود مسی‌ها را به دردسر انداخت.

یحیی گل‌محمدی در ثانیه‌های پایانی بازی تصمیم به تعویض عالیشاه گرفت و در شرایطی که این بازیکن بعد از نمایش تابلوی تعویض از نقطه کرنر از زمین خارج شد. این در حالی بود که تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد این بازیکن در زمان خروج از زمین و حضور روی نیمکت تیم با برخی افراد غیرمتفرقه حاضر روی سکوها به تنش برخورده و بعد از جملاتی که آنها خطاب به کاپیتان دوم پرسپولیس گفتند با پاسخ "خیلی بی ادبی" از سوی وی همراه شد.

در ادامه افشین پیروانی با استقبال از عالیشاه او را به سمت نیمکت مشایعت کرد تا مشکل بزرگتر نشود و ناظر بازی نیز با حضور در سکوی مربوطه به حاضران در آن منطقه تذکر داد.

تگ ها


پرسپولیس تهران امید عالیشاه