تنش مسی-بارسا، جنگ قدرت و تنش سیاسی است

گری نویل معتقد است تنش در رابطه مسی و بارسلونا یک جنگ قدرت است و مسی واقعاً قصد جدایی از بلوگرانا را ندارد بلکه سعی می‌کند قدرتش را در بالاترین سطح تثبیت کند....

به گزارش "ورزش سه"، گری نویل ستاره سابق انگلیسی و کارشناس فوتبال می‌گوید لیونل مسی واقعاً قصد ترک بارسلونا را ندارد بلکه تنش اخیر در رابطه او و باشگاهش در واقع یک جنگ قدرت است و ابرستاره آرژانتینی می‌خواهد به این وسیله قدرت خود در ساختار باشگاه را بیش از پیش تثبیت کند.

درحالیکه اخیراً از منچسترسیتی به عنوان مقصد احتمالی مسی یاد می‌شود و خیلی‌ها منتظر دیدن او با پیراهن آبی آسمانی سیتیزن‌ها هستند اما گری نویل می‌گوید مسی و باشگاه کاتالان در نهایت به توافق رسیده و او در نوکمپ خواهد ماند.

نویل در گفتگویی با اسکای گفت: " به نظر من این یک دعوای سیاسی و جنگ قدرت است. مسی دارد قدرت خود را تثبیت می‌کند. البته ممکن هم هست که ماجراهای دیگری هم در بین باشد ولی به نظر من همه چیز در نهایت به نفع او پایان می‌یابد و مسی در بارسا ماندگار می‌شود".

گری نویل در ادامه گفت: " اینکه بارسلونا مسی را از دست بدهد و او فوتبالش را در آنجا تمام نکند به نظر من هرگز اتفاق نمی‌افتد. ولی آیا مسی واقعاً می‌خواهد بارسا را ترک کند؟ ممکن است. ولی زمانی که کار به لحظات تعیین کننده برسد و مسی در مقابل رئیس باشگاه و هیات مدیره قبار بگیرد آنها چنین اجازه ای نخواهند داد و من فکر می کنم مسی در نهایت در باشگاه ماندگار خواهد شد".

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا