تنها بازیکن رئال که شانس فتح ۳ گانه دارد!

آلوارو اودریوسولا با تنها ۱۰ بازی در فصل جاری ممکن است به سه گانه ای تاریخی دست پیدا کند....

به گزارش "ورزش سه"، آلوارو اودریوسولا یکی از خوش شانس ترین بازیکنان فصل جاری فوتبال اروپاست. بازیکن که با تنها ۱۰ بازی توانسته تاکنون فاتح ۴ جام شود و می تواند به پنجمی هم دست پیدا کند. این اتفاق اگر رخ دهد او فاتح سه گانه خواهد شد که هنوز هیچ بازیکن رئال موفق به کسب چنین افتخاری نشده است.

اودریوسولا نیم فصل اول در عضویت رئال بود و برای این تیم ۴ بازی در لالیگا و یک بازی در لیگ قهرمانان مقابل بروژ انجام داد و در انتهای فصل به دلیل قهرمانی رئال در لالیگا به او هم مدال تعلق گرفت. او با وجود اینکه در هیچکدام از دو بازی سوپرکاپ اسپانیا به میدان نرفت با این حال به دلیل اینکه نامش در فهرست رئال بود، مدال سوپرکاپ را دریافت کرد.

اودریوسلا نیم فصل دوم به صورت قرضی راهی بایرن شد و توانسته ۴ بازی در بوندسلیگا و یک بازی در جام حذفی برای این تیم انجام دهد و با مونیخی ها فاتح هر دو جام شد. او شنبه شب در بازی برگشت برابر چلسی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان نیز دقیقه ۷۳ وارد زمین شد و پاس گل چهارم بایرن را به لواندوفسکی داد.

به این ترتیب او با متوسط هر ۱۵۳ دقیقه حضور در  میدان توانسته یک جام به دست بیاورد که در نوع خود مورد جالب است. اگر بایرن قهرمان اروپا شود او به پنجمین جام فصل خود با پیراهن دو باشگاه دست خواهد یافت و البته مهمتر از همه اینکه فاتح سه گانه می شود!

تگ ها


بایرن مونیخ آلوارو اودریوسولا رئال مادرید