تنها دروازه بسته لیگ برتر، امن می‌ماند؟

تیم فوتبال آلومینیوم اراک تنها تیم حال حاضر در لیگ برتر است که هنوز دروازه‌اش در فصل جدید باز نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با گل‌هایی که روز گذشته استقلال و سپاهان در نبرد با فجرسپاسی و ذوب‌آهن دریافت کردند، حالا فقط تیم آلومینیوم اراک است که با گذشت سه هفته از لیگ برتر دروازه‌اش باز نشده و شاگردان رسول خطیبی امیدوارند این رکورد ویژه را بتوانند در پایان هفته چهارم به نام خود حفظ کنند.

اراکی‌ها پس از پیروزی روحیه‌بخش مقابل پرسپولیس، حالا امروز در سرچشمه میهمان مس رفسنجان هستند و بسته ماندن دروازه می‌تواند رکورد ویژه گل نخوردن در چهار هفته متوالی لیگ بیست و یکم را به تنهایی به تیم آلومینیوم اراک اختصاص بدهد.

آن‌ها هفته اول مقابل شهر خودرو مساوی بدون گل داشتند، سپس با ۳ گل از سد فولاد گذشتند و هفته گذشته هم که برتری یک گله مقابل پرسپولیس را تجربه کردند.

فصل گذشته آلومینیوم اراک در نبرد با مس رفسنجان توانست یک پیروزی و یک تساوی داشته باشد و تداوم روند شکست‌ناپذیری مقابل مس، دیگر ماموریتی است که امروز شاگردان خطیبی در رفسنجان آن را دنبال می‌کنند.

دو چالش سخت برای آلومینیوم اراک که باید دید موفق به انجام خواهند شد یا خیر، پیروزی در مسابقه امروز می‌تواند آلومینیوم را به جمع تیم‌های ۱۰ امتیازی در جدول رده‌بندی لیگ اضافه کند و این تیم را تا صدر جدول بالا بکشد و این مسئله باعث انگیزه دوچندان شاگردان رسول خطیبی شده است.

تگ ها


فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال