تنها راه برای پوگبا؛ درخواست جدایی از یونایتد

پوگبا تنها یک راه برای پیوستن به رئال مادرید در تابستان دارد...

در صورتی که پوگبا تمایل داشته باشد در تابستان به جمع کهکشانی‌ها بپیوندد باید درخواست رسمی جدایی از منچستریونایتد را بدهد.
به گزارش مدال، نشریه سان در گزارشی به موضوع پیوستن ستاره شیاطین سرخ به رئال مادرید پرداخته است. در این گزارش آمده است که پوگبا به منظور تسهیل فرایند پیوستنش به کهکشانی‌ها باید درخواست رسمی جدایی از جمع شیاطین سرخ را به مدیران باشگاه منچستریونایتد بدهد.
بر مبنای این گزارش هافبک فرانسوی تمایل به جدایی از منچستریونایتد دارد و زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید هم به او گفته اگر قصد پیوستن به رئال مادرید را دارد باید در همین تابستان اولدترافورد را ترک کند. منچستریونایتد مقابل پیشنهاداتی که به پوگبا می‌شود ایستادگی خواهد کرد، مگر اینکه خود این بازیکن رسماً درخواست جدایی از یونایتد را بدهد.
هافبک یونایتد در رقابت‌های فصل جاری زیرنظر ژوزه مورینیو عملکردش چنگی به دل نمی‌زد اما با روی کار آمدن اوله سولسشر متحول شد و بازی‌های درخشانی از خود ارائه کرد، هرچند این روند خوب ادامه‌دار نبود و پوگبا دوباره دچار افت شد و همین باعث شد هواداران منچستریونایتد به او اعتراض‌هایی داشته باشند.
پوگبا 26 ساله که تا پایان ماه ژوئن 2021 با باشگاه منچستریونایتد قرارداد دارد، این فصل در 35 بازی برای شیاطین سرخ به میدان رفته و ضمن به ثمر رساندن 13 گل، 9 پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.
پیش از این گفته شده بود باشگاه منچستریونایتد در صورت دریافت پیشنهادی 150 میلیون یورویی با جدایی پوگبا موافقت خواهد کرد.

تگ ها


کهکشانی‌ها شیاطین سرخ ژوزه مورینیو زین‌الدین زیدان اولدترافورد رئال مادرید اوله گونار سولسشر پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال