تنها شرط انتقال ستاره بایرن به بارسلونا

دیوید آلابا مدت هاست که در فهرست خرید بارسا قرار دارد اما هر بار این انتقال به دلایلی منتفی شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیوید آلابا تابستان ۲۰۰۸ بود که از آستریا وین راهی بایرن مونیخ شد. باشگاه آلمانی برای جذب او تنها ۲۰۰ هزار یورو پرداخت کرد اما حالا او میلیون ها یورو قیمت دارد.

آلابا در سال های اخیر یکی از گزینه های خرید بارسلونا بوده اما بایرن مونیخ هرگز حاضر به مذاکره نشده است. مدافع هافبک چپ ۲۸ ساله تنها تا ۲۰۲۱ قرارداد دارد و هنوز با بایرن برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده تا سیل پیشنهادات از تیم های مختلف اروپایی برای او سرازیر شود که یکی از آنها از بارسلوناست.

نشریه موندودپورتیوو امروز گزارش داد که بایرن مونیخ همچنان امید به تمدید با آلابا دارد و ستاره اتریشی را در فهرست فروش قرار نخواهد داد؛ به این ترتیب احتمال پیوستن او به بارسا همچنان اندک خواهد بود. آلابا تنها به عنوان بازیکن آزاد و با پایان قراردادش است که می تواند راهی بارسا شود.

او بارها از علاقه اش برای بازی در لالیگا صحبت کرده و علاوه بر بارسا از رئال هم پیشنهاداتی داشته است. بارسا برای رسیدن به رویای چندین و چند ساله خود باید حداقل یک سال دیگر صبر کند و امیدوار باشد آلابا با بایرن تمدید نکند.

بیشتر بخوانید:
رئال مادرید 2 ویارئال 1؛ فتح لالیگا به دست کهکشانی‌ها
واکنش ستین به انتقادات مسی از سبک بازی بارسلونا

جنجالی‌ترین تیتر: مادرید، قهرمان VAR

تگ ها


بایرن مونیخ دیوید آلابا فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات داوید آلابا بارسلونا بایرن مونیخ Bundesliga لالیگا فوتبال