تنها مانع بر سر راه معاوضه بزرگ بارسا و اتلتیکو

کار بازگشت گریزمان به اتلتیکو و انتقال سائول به بارسا مراحل نهایی خود را طی می کند ولی هنوز مانع کوچکی وجود دارد....

به گزارش "ورزش سه"، مذاکرات بین بارسلونا و اتلتیکو به منظور معاوضه آنتوان گریزمان با سائول نیگز ادامه دارد و به مراحل نهایی خود نزدیک می شود. واضح است که بارسا برای تمدید با مسی و ثبت ۴ بازیکن جدید خود نیاز به فروش چند بازیکن و کاهش بودجه دستمزد خود دارد و به همین منظور واگذاری گریزمان حیاتی به نظر می رسد.

دیروز و با قطعی شدن تمدید لیونل مسی با بارسلونا دیگر باید جدایی گریزمان را حتمی دانست ولی باشگاه کاتالان قصد ندارد اشتباهی که در واگذاری لوئیس سوارز به اتلتیکو مرتکب شد را در مورد گریزمان هم تکرار کند.

بارسلونا سال گذشته قرارداد سوارز را فسخ کرد و او را تقریبا رایگان به اتلتیکومادرید داد اما باشگاه مادریدی که نمی توانست تمام دستمزد سوارز را پرداخت کند، از بارسا خواست تا درصدی از این مبلغ را متعهد شود و مدیران سابق بارسا نیز قبول کردند ولی خوان لاپورتا رئیس جدید بارسا که هراسی از درخشش گریزمان با پیراهن اتلتیکو ندارد، تحت هیچ شرایطی زیر بار پرداخت درصدی از دستمزد ستاره فرانسوی نخواهد رفت.

در مذاکرات طرفین بارسلونا اصرار دارد که یا اتلتیکو تمامی دستمزد را قبول کند یا اینکه علاوه بر سائول نیگز، بازیکنی دیگر را نیز واگذار کند که برای این مهم، هرنان لودی مد نظر بارسلوناست. باید دید مذاکرات به منظور این معاوضه بزرگ به کجا خواهد رسید.

تگ ها


آنتون گریزمان اتلتیکو مادرید سائول نیگز بارسلونا