تنها چاره لیونل مسی شکایت از بارسلوناست

سخنگوی سابق بارسا و نامزد ریاست این باشگاه معتقد است لیونل مسی اگر بخواهد بارسا را ترک کند، چاره ای جز شکایت ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، ده روز از ارسال بوروفکس لیونل مسی به بارسا برای درخواست فسخ قرارداد و جدایی از این باشگاه گذشت اما او هنوز نتوانسته به هدفش دست پیدا کند چرا که باشگاه کاتالان تمایلی برای از دست دادن او ندارد.

مسی معتقد است بر اساس بندی در قراردادش بازیکن آزاد محسوب می شود ولی دوست دارد این جدایی دوستانه باشد. بارسلونا نیز در پاسخ گفته است که بند جدایی اختیاری او منقضی شده و هر باشگاهی او را می خواهد، باید ۷۰۰ میلیون یورو پرداخت کند.

پدر مسی از دو روز پیش در بارسلونا حضور دارد و اکنون گفته می شود مسی ممکن است یک فصل دیگر و تا پایان قراردادش ماندنی شود.

تونی فریکسا در این رابطه به رادیو کاتالونیا گفت:« به عنوان یک وکیل از باشگاه خواستم بوروفکس مسی و نیز قرارداد او را ببینم و باید بگویم که مسی نمی تواند کار چندانی از پیش ببرد. طبیعی بود که موضع باشگاه سفت و سخت باشد و مانع جدایی اش شوند.»

فریکسا ادامه داد:« معتقدم همیشه حق با مشتری است و اگر مسی راهی غیر از ارسال بوروفکس را برای جدایی انتخاب می کرد، شاید بهتر به نتیجه می رسید و باشگاه با او موافقت می کرد. نمی خواهم بگویم وکلای مسی به او بد مشاوره داده اند یا خیر ولی او حالا چاره ای ندارد جز اینکه از باشگاه شکایت کرده و بتواند از فیفا اجازه جدایی اضطراری بگیرد. در این صورت اما بارسا هم متقابلا شکایت خواهد کرد و ریسک این وجود دارد که مسی و باشگاه بعدی او محکوم به پرداخت مبلغ هنگفتی شوند. هیچ باشگاهی چنین ریسکی نخواهد کرد.»

تگ ها


تونی فریکسا لیونل مسی جوزپ ماریا بارتومئو بارسلونا